Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aldatma ve vicdan

Seele

Öne çıkan mesajlar

http://en.wikipedia.org/wiki/Art#Definition

Art of Sex diyebilir, sanat enstallasyonlarında seks kullanabilirsin. Ama seks başlıbaşına bir sanat değil. Sen pasaport için muşmula gibi biometrik resim çektiğinde sanat olmuyor o, bu da onun gibi bişey.

Ha ben sanat gibi sevişirim diyorsan o ayrı, ama yine de sadece senin bölgende geçen bi konu o. Genel olarak seksi bağlamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel oldu.
kişisel bir mesele ile başlayan konu sanat kapsamına alınıp alınmaması gereken bir fiziksel aktivite kapsamını sorgulamaya dönüştü.

hepimizin doğmasına vesile olan, aşk ı körükleyen ve sanatın birçok dalındaki eserlerin hasıl olmasına neden olan bir fiziksel aktivite bence sanat değildir. hayatın gerçeklerinden birisidir demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem ciddi konuşuyoruz.Seks bir süreçtir. Bu sürecin sonucu orgazm ve boşalmaktır. Yani seksin amacı boşalmak değildir, boşalmak olmamalıdır; sonucu boşalmaktır. Uzakdoğu cinsel felsefelerinin bazılarında, Taocu sevişme gibi, boşalmadan yaşanan süreç yeterlidir ve boşalma gerçekleşmeden seks bırakılır. Tabii ki burada iki dakikada boşalan, nefsine sahip olamayan erkeklerin olduğu seksten söz etmiyoruz. Cinselliği sanat haline dönüştüren, uzun süre kontrollü kalabilen, kadına zevk vermeyi yaşayan erkelerin veya erkeğe zevk vermeyi yaşayan kadınların sanatından bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldatmak sanat değildir beyler, o.ç.luğudur aldatmak, insanların iyi niyetlerini haketmedikleri anda oyuncak etmektir. Adam neden acı çeksin ki evrimini tamamlamamış biri yüzünden, söyleyip de rahatlamak varken?
Aldatan biri varsa da alınmasın, iyi değilim ben.

Ama bazı şeyler yüzyüze konuşulmalı, bazı şeyler hiçbir zaman konuşulmamalı. Fazlası sesinin uzay boşluğunda, vakumda kaybolmasından başka bir şey değil zira.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...