Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yobaz strikes back, madalyalı atlet

Artariel

Öne çıkan mesajlar

bu zihniyet abbasiler yıkıldığından beri, nerdeyse bütün müslüman devletlerin içinde var

atatürk ve cumh. yaptıkları icraatlar ile bunları büyük ölçüde bertaraf etti ama tam yapamadılar, bi sovyetler gibi olsaydı...

işte menderesti, özaldı, darbeydi derken yeni yeni başvermeye başladılar tekrar

bu yüzden, atatürk ve cumhuriyete ölümüne saldırma

ha bunların finansörlerinin de doğu vilayetlerimiz olduğunda unutulmamalı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

'Şakirt yakalayamadığı kadına mundar der . '

Yeni atasözümüz güle güle kullanın.

valla resmi görünce ilk başta küfredesim gelmişti, ama şu postu gördükten sonra kıskançlıktan böyle namus/uçkur takıntısı yaptıklarını farkettim
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

sadece islam değil, aynı aptal muhabbetler hristiyan yahudi, budizm tao ve hatta ateizmde bile oluyordur.
aşırı doz hurafeye maruz kalınca dinin beyine toxik etkisi..

değişen tek şey eskiden internet yoktu da aptallıklarını dünya aleme duyuramıyorlardı.

Abi artık şu "Sadece İslam değil" kartını kullanmasanız. Olmuyor yani, savunmayın rica ediyorum. Yok öyle birşey çünkü. Sallamakla da olmuyor. Budist insanlar öyle düşünseler bile kalkıp böyle cahilce yorum yapmazlar. Varsa örnek getirirsin, susarım. Keza Hristiyanlıkta da günümüzde bu tarz örnekler istiyorum. Ya vardır onlarda da şeklinde değil. Kaldı ki nüfusları ve bu tarz düşünenleri oranlasak durum ne olurdu acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Abi artık şu "Sadece İslam değil" kartını kullanmasanız. Olmuyor yani, savunmayın rica ediyorum. Yok öyle birşey çünkü. Sallamakla da olmuyor.

bana kimse "dünya'da gerizekalı ve boşboğaz budist var" dedirtemez. ben hepsini tanıyorum, hepsi süper adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dogmatik şeyler insanların beynini bozuyor. budistlerde başka bi konuda aynı cahilliği sergileyebilir belki zaten hristiyanların örnekleri çok onlarda da var bizimkine yakın sorunlar. tüm dinlerin küçükken çocuklara anlatılan santa clause, diş perisi vb. gibi bir masal olduğunu anlatmak lazım herkese
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

mardox said:

sadece islam değil, aynı aptal muhabbetler hristiyan yahudi, budizm tao ve hatta ateizmde bile oluyordur.
aşırı doz hurafeye maruz kalınca dinin beyine toxik etkisi..

değişen tek şey eskiden internet yoktu da aptallıklarını dünya aleme duyuramıyorlardı.

Abi artık şu "Sadece İslam değil" kartını kullanmasanız. Olmuyor yani, savunmayın rica ediyorum. Yok öyle birşey çünkü. Sallamakla da olmuyor. Budist insanlar öyle düşünseler bile kalkıp böyle cahilce yorum yapmazlar. Varsa örnek getirirsin, susarım. Keza Hristiyanlıkta da günümüzde bu tarz örnekler istiyorum. Ya vardır onlarda da şeklinde değil. Kaldı ki nüfusları ve bu tarz düşünenleri oranlasak durum ne olurdu acaba.

dini savunmuyorum, öyle okuduğun için demek istediğimi anlamamışsın.
açık yazmışım zaten. hani çok da önemli değil, kalkıp da ne müslüman ülkeleri savuncam ne de hristiyanları yericem.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

islamlol

ha bi de gerçek islam bu değil

değil tabi canım münferit olaylar bunlar. Türkiyede bunu söyleyecek 6-7 kişi varsa zaten hepsi ordakiler. Gerçek islamı müslüman camiasının %90ına göre değil de kendi sosyal islam sentezini yapmış insanalara göre baz almalıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...