Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

knox said:

yeni alacalara ufak bir tavsiye

PAL alet almayin.tekrarliyorum sakin almayin sonra cok aglarsiniz.

tronixweb filan gonderiyor mesela turkiye ye 200 dolar 3dsxl.

holiday season bekleyin en kotu 150 dolar civarlarina dusecektir gene fiyatlar..

PAL cihaz almayin! lel

bunu sorduk zamanında herkez pal al dedi bende pişmanım ama evet NTSC alın

fiyatları geçtim EU releaseler çok geç ve kesin değil releaseler US nispeten çoğu şeyi alıyor.

Ama Eshop kesinlikle kullanılmıyormuş, bu durumda ileride Eshoptan DLC alma durumlarında nası yapılır bilmiyorum tek dezavantaj bu olabilir. Hadi oyunları hardcopy import edersin ama DLC'leri için eshop şart herhalde onuda eshop credit import edip yapman gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
3DS tabii, Vita satmadi bile 3DS'nin yaninda. Ilerde AAA handheld oyunlari 3DS'ye cikacaktir bu nedenle.

Ben hala PAL diyorum, kartuslarin cok guzel ikinci el pazari var Turkiye ve Avrupa'da. Sirf o pazara girmek icin. Her oyun cikiyor EU'da da, bazen gec cikiyor ama 3-4 ay.

NA daha ucuz ama fiyat bana pek koymuyor acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

psn her turlu dover.

bir kere vita'da region lock diye bisi yok.gir istedigi hesaba indir oyununu oyna.japonya'dan oyun importla istersen tr psn hesabindan oyna.olmasi gereken olay bu.kotu nintendo yok boyle sanslar..

birde cok iyi arastir hangisini alcagina sonra pisman olma.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

hmm peki store mantığı hangisinin daha iyi? psn kullandım ama ds store bilmiyorum?

ps4 alıcam, rpg oynarım daha çok (zelda'yı çok merak ediyorum o yüzden) , psn+ üyeyim zaten. ama yukarıda ki resimden sonra DS 1 adım öne geçti bnm için..

Alet olarak 3DS ilk etapta ucuz gibi gelsede 100 tl import masrafı olan oyunlarına baktığın zaman uzun vadede epey cüzdan düşmanı. Ayrıca aletin ergonomisi ve çağın gerisinden geldiği gerçeğide var.

Ama velhasıl hem DS oyunlarını çalıştırması hemde kendi konseptine ait oyunları olması, zelda mariolar animal crossing gibi.

3DS alıpta pişman olan bir Sam var herhalde onun dışında burda memnun herkez ha region lock ve oyunlarının erişilebilirliği lanet ettirirse bile akşam yatakta sızmadan yarım saat mario oynamakta keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...