Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Abi kadıkoyde sebille var, adama dedim ki ds ver dedim xl duruo öle, 250 dedi 3dsi o kadar veriosun dedim abi biraz daha beklicem ben bunları dedi sonra bakarız dedi. (r4 kart için istemiştim sole 100e felan verseydi ds xl)

çok var yani daha piyasada ama bizden mi artık neyden hype körükledik bir şekilde, ben orda ps3 oyunu bakarken biri geldi ds oyunu baktı biride geldi 1 konsol aldı geçen hafta adam gidiyor epey dedi.

erhan die bi adam varmış ataşehirde şuanda PAL bütün son releaseleri importlayıp 140tan veriyor, ve epey gidiyormuş.

bizde mi importla sat işine girsek
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece ds oynunu oynuyorum 3dste bu aralar hatta epey öle gidicek sanırım, genelde asıl ekran dokunmatik olan ve bilgi ekranıda büyük olan ekran olduğu için yani ters, biraz sıkıntı olabiliyor, chrono trigger öle değil ama covenant of the plum mesela alt ekranda oynanıyor yatarak oynarken biraz sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu arada birebir denedim, neden bilmiyorum ama DS oyunlari Supercard DSTWO ile R4'den daha kaliteli goruntu veriyor gibi geldi. Bir de alt ekranin dusuk cozunurlugu bazen ise yariyor. GBA oyunlarini orada oynuyorum ben mesela. Golden Sun =)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

shin megami+fire emblem register edince $30 estore kredisi veriyomus.

Aynen 30 dolarımı da aldım, gamestop exclusive samurai armor verdi. 2 tane de add-on indirdim limited time offer'la bedavaya, onlar da 3-5 tane ekstra challenge quest mi ne ekliyormuş.

Demon'ları ally olmaya ikna etme işi eğlenceli gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...