Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Yok gayet rmah satışınıda yapıyorum noobclass dh ile packleride kesiyorum gearcheck oyunu becerememek biraz zor. 1 haftadır rmah farmlıyorum mal gibi actleri farmlayıp repair parasından zarara girmek üstüne ekran kartımı ızgara yapmak gereksiz.
Neyse mutlu olan oynasın gitsin paraları bayılsın rmaha sonuçta siz bayılmasanız onlar bayılmasa benim rmahtakileri kim alicak değilmi azizim
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Sonuçta sende Blizzarda bayılmışsın para ve hala kesintilerinden muzdaripsiz. Belli oldu bu kadar ağlamanın sebebi :)

Tek bayıldığım 75 lira oldu oda account için. Olaya para olarak bakıcaksak ;
Bu hesap şu anda 75 liradan fazla ediyor ordan bir zarar söz konusu değil; paypal hesabımdaki eurolar falan var. Yani bana para bayılan kağıt üstünde blizzard gerçekte wow da bile çatır çatır gold alan mal kesimin devamı olan oyuncular.

yüce kongor onları kutsasın ve yüceltsin daha bot kullanarak çok malın parasını yicez.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

adamların kendi parası istediği gibi harcarlar mal demek nasıl bir mantıktır. alanın açısından bakarsan adam da senin "mal" gibi zaman harcayarak elde ettiğin şeyi satın alıyor.

sen olayı çok yanlış anlamışsın.

absolut: baba olmuşsun ama kafan hala liseli geliştir kendini
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Torchlight oynadıgım en dandik oyunlardandı heralde ya bu kadar sıkıcı bi oyun az oynadım.

+1.

Torchlight 2 için d3'ten çok daha iyi olacak falan diyen bir grup var üstelik, hiç anlayamıyorum :/. Neyse zaten uzun zamandır d3'e de girmiyorum, çünkü hack'n'slash rpg'nin bana göre olmadığı artık tescillendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hadi burda neyse de wowda goldu napıyordunuz ya?

10k'ya 1 aylık ödeme yapılıyordu, gold da 1k = 1 lira olunca en ucuz yol gold almaktı mesela.

Bir de Diablo'da 2 yahudinin birbirlerine taş satarak sürekli para kazanmaları hikayesi vuku buluyor biraz şu anda. Blizzard da satılan taştan aldığı komisyonla zengin oluyor sdfgf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...