Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

Dün gece paragon kasma hevesindeyim, gold dedi ki git google'a diablo paragon chart yaz. cikan grafige tikla.

http://d3cauldron.com/wp-content/uploads/2012/08/Diablo-3-Paragon-Level-Chart.jpg

tikladim, hayattan sogudum.

eh ben niye "level kasayım!!!!" diye gaza gelmiyorum sanıosun :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben oyuna uzun bir süre önce ara vermistim bu yeni gelen crafting armor sisteminin ayrıntılarını bulabilcegim bir link varmı forumda ve daha baska ne yenilikler geldiyse(en son über bosslar gelmisti ben oynarken).simdi yeniden donmeyi planlıyorumda yardımcı olursanız cok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Paraya endeksli demek yanlış kaçar ,rmahta olan herşey gold ahta mevcut ,o kadar da değil yani rmah ekstradan zamanı olmayan adama oynama şansı veriyor veya işte çok hardcore adama para kazanma şansı ki ,benim arada girip takılma sebeplerimden biri rmah mesela çünkü bir şans para vurma durumu var

Ha tabi diğer yandan rmah ve ah bağımlı bir oyunlu diablo ki değiştiricez diyorlar umarım öyle olur ,bu self craftlar falan ilk adımlarıydı bakalım

Neyse ya tartıştık durduk sene oldu sallayın asdf
Sosyal ağlarda paylaş

şu 1.0.8 item blog da legendary lerin düştüğü mobun levelı ile scale olma olayını tam anlamadım ben. link: 1.0.8 itemization update

'we plan to allow legendary items to also roll their base stats at the level of the monster dropped them' denmiş.

mesela three hundredth spear dan örnek vereyim. ilvl63 olmayan bir legendary bu. inferno da düşerse ilevel63 muamelesi görecek ve statları ona göre roll alacak.

sormak istediğim şu, bu spear MP1 ve MP10 da düşse, statların rollenmesi açısından fark oluşturacakmı? yoksa direkt infernoda düştüğünden MP1 dede MP10 dada ikisindede ilvl63 item rollu mu alacak ?
Sosyal ağlarda paylaş

heh olsun her sekil benim işime yaradı ..

4 milyona gear aldım başlarken o kadar gold vardı zaten 110k dps yaprım wd ye biraktıgımda o geari rüyamda görürdüm ..

sardı baya işte yine item falanda düsürdüm bakalım oynıcak bi sey yok zaten sıkılmıylım hemen yine ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah semazen meme olmuş 2 günde.

Abi 2,5 milyona gidiyor witching hourlar, dex/strengthli physical resli falan hem de. 1-2 ay önce ah'de tek bir kriter koymadan sadece witching hour diye arattığınızda en dandik olanı, buyoutta en altta çıkanı 25 milyondu. Bir iki tane adam gibi roll'u olan 200-250 milyondu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...