Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Undisclosed said:

şu 1.0.8 item blog da legendary lerin düştüğü mobun levelı ile scale olma olayını tam anlamadım ben. link: 1.0.8 itemization update

'we plan to allow legendary items to also roll their base stats at the level of the monster dropped them' denmiş.

mesela three hundredth spear dan örnek vereyim. ilvl63 olmayan bir legendary bu. inferno da düşerse ilevel63 muamelesi görecek ve statları ona göre roll alacak.

sormak istediğim şu, bu spear MP1 ve MP10 da düşse, statların rollenmesi açısından fark oluşturacakmı? yoksa direkt infernoda düştüğünden MP1 dede MP10 dada ikisindede ilvl63 item rollu mu alacak ?

Oluşturacak sanırım ,yüksek mplerden düşecek droplar yüksek rollenecek kabaca ,sanırım bu değişikliğinde amacı da yüksek mp'lere zorlamak insanları ,mesela şu anda hele de paragon kasarken mp1-2-3 en efektif yol ,ee durum böyleyken geara upg anlamsızdı ki böyle düşünen çok insan var.

Bunu getirirlerse direk sıçış benim için ,sıfırdan gear lohlu ,lsli falan ohooo
Sosyal ağlarda paylaş

mp10 legendary farming şu anda komedi durumda ama.. champion keserek farmlamıyorlar. yani farmlanıyor ama efektif olmuyor.
[skorn + rend;ravage + %12-24 ms] WoTB açık ve buff lı iken 350-400 dps civarı dpsin varsa critlediğinde keep depths 2 deki moblara 1 shot atıyor bitene kadar dot. rend basa basa white mobları kesiyorsun. sonra bidaha keep depths 2 rinse&repeat. ortalama saatte 4-5 legendary farmlanıyor ki ne elit keserek nede başka bir yöntemle elde edilebilecek bir sayı değil bu şu an için.

bunun dışında act2 vault of assasin mp10 farmlayanlar var, bide crypt of the ancients farmlayanlar var. legendary için olmasada genellikle demonic essence için yapıyorlar.

1.0.8 ile legendary lerin daha işe yarar olması için insanları mp10 a bu şekilde zorlarlarsa, onlarda en efektif olanını yapacaktır, keep depths 2 white mob farm :)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan aksiyon oyunu diye pazarlalan oyunda iki tane markiz gem yapmak için 76 dakika kesintisiz tık yapmam gerekti. 76 dakika crafta tek tek bastım. en azından şifte basınca beşli craft falan olsun.

ha 76 dakika basmamak için 15m fark verip 3x radyant star gem almak isteyen varsa buyursun alsın
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında en başta normal ve düzgün bir oyunda olması gereken birçok şeyi sonradan hemde teker teker ekleyip bizle testis geçtiği için blizzarda yazdım ben onu.

Oyunun ilk haliyle şu an ki hali arasında dünyalar var ,tamam olması gereken şeyler dedik de gittikçe ameleye bağlıyor oyun ,mesela ben ilk releasedeki inferno act 3 yapabilsek kafalarını özlemeye başladım ama öyle bir hale girdi ki oyun auto olsun herşey anasını satayım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...