Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

mesela whatsapp web açıyorum, bir süre sonra internet kesilmiş gibi oluyor, site filan açamıyorum ama skype bağlantım kesilmiyor mesela.whatsapp'ı kapatınca düzeliyor.aynısı video izlerken ya da online oyun oynarken de oluyor.

1 aydır izmir'de superonline kullanıyordum, sorun yoktu.ankara'ya uydunete geldim gene başladı sorun çıkarmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

TTNET'ten standart 23 mbit çekiyorum herhangi bir sorunum yok ama şerefsizlik yaptılar. Her ay fatura zamlanıyor. Daha bugün 94 lira ödedim ve yeni kontrat da yapmak istemiyorum bunlarla. Bu nedenle Uydunet'e geçeyim diyorum. Anadolu Yakası tayfadan Uydunet kullanan var mı? Varsa hangi paketi tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

TTNET'ten standart 23 mbit çekiyorum herhangi bir sorunum yok ama şerefsizlik yaptılar. Her ay fatura zamlanıyor. Daha bugün 94 lira ödedim ve yeni kontrat da yapmak istemiyorum bunlarla. Bu nedenle Uydunet'e geçeyim diyorum. Anadolu Yakası tayfadan Uydunet kullanan var mı? Varsa hangi paketi tavsiye edersiniz?

25 gb 75gb akk ve sabahlar olmasın paketi kullanıyorum ben. gece 00.00'dan sabah 9'a sınırsız download. gündüz yavaşlasa bile internetin 12-9 arası yine 25 mbit

televizyonda sinema paketiyle 60 liraya geliyor gayet yetiyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplar için teşekkürler.

Downloader olmadığımdan 50 mbit, 50 gb akk'li paketi aldım. TV istemediğimi belirttiğim için cihaz parasından da kurtuldum. 49.99+6 lira modem parası vereceğim. 24 ay fiyat garantisiyle ilgili sözleşme maddesini de imza atmadan önce bana güzelce gösterdiler.

Normalde TTnet'te AKK olayını hiç aşmadım. Bu nedenle bunda da aşmam diye düşünüyorum. Ama tut ki hız süper olduğu için aşma durumu olursa bu sabahlar olmasın paketini nasıl kullanabilirim? En başta söylemem mi gerekiyordu?
Sosyal ağlarda paylaş

Daireye getirmek adamların işi, çekecekler her türlü. En son ben kutudan odama bir kablo çeksem olur mu falan dediğimde yok efendim çekemezsiniz de yasakta şöyle de böyle de bir ton hikaye yaptılar. Halbuki bir yandaki kutudan telefon hattı da çekmiştim önceden ADSL için. Çekilecek kablo da 3-4m bişiydi, deliği dahi hazırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Brightmist said:

Daireye getirmek adamların işi, çekecekler her türlü. En son ben kutudan odama bir kablo çeksem olur mu falan dediğimde yok efendim çekemezsiniz de yasakta şöyle de böyle de bir ton hikaye yaptılar. Halbuki bir yandaki kutudan telefon hattı da çekmiştim önceden ADSL için. Çekilecek kablo da 3-4m bişiydi, deliği dahi hazırdı

kutu dediğin apartmandaki kutu mu? evin içinde ayırdım ben hatta kendileri ayırdılar
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Sanırım yalan olacak Uydunet işi. Kablolar asansör boşluğundan geçiyormuş biz uğraşamayız elektrikçi çağıracaksın dedi kurulum ekibi. Elektrikçi de 100 liradan aşağısına uğraşmaz.

senin odedigin paraya dahil kurulum ucreti baglamak zorundalar, yukarda dendigi gibi ara sikayet et yeni ekip yollasinlar
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle anlatayım. Kutu benim kapının hemen altında. Kat betonunu delmeleri gerekiyormuş onun için de yöneticiden izin istediler. Ben de yöneticiyle konuştum sıkıntı olmaz delsinler dedi. Bu sefer de yok delmişken bütün apartmanın kablo altyapısını baştan yapalım diye yokuş olmaya başladılar.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise verdikleri cevap standart biz buradan bir şey yapamayız oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...