Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Pirvan said:

Raistllin said:

Boşuna ağlıyosunuz bu Tr'ye özel bir durum değil 2 buçuk aydır california'dayım TT neti mumla arıyorum,hele turcell reklamı vardı hatırlayan vardır newyorkdaki bağlantı hızı istanbuldaki bağlantı hızı diye,ilk başta inanmamıştım buraya gelince gerçekten inandım.Ne telefon çekim kalitesi ne internet hızı bizim kadar iyi değil emin olun bundan.

lol şunun şaka olduğunu söyle lütfen.

Alamanya'ya göçüp ilk gün Kreuzberg'i görünce "bizim memleket daha közel" diyen babuşlar gibi yorum yapmışsın.

Austin/Texasta otelde kaldım 12mb/s download yapıyodum kemiksiz wirelessta. Arkadaşımın evine gittik 1080p stream akıyodu.

valla ben kendi yaşadığım durumu söylüyorum,ayrı evde kalmama rağmen durum böyle,boşuna ağlıyosunuz tt'net e.He illa tt'net kötü dicekseniz yine diyin tabi lol.
Sosyal ağlarda paylaş

sadman said:

Abi californiayı bilmem de geçende biri (hangi topikteydi hatırlamıyorum) isveç mi norveç mi onlardan birinin tarife/fiyat chartını atmıştı, ulan bizi iyi silkiyolar hakkaten demiştim kendi kendime.

Hani küçümsemek gibi olmasın da turkcell ttnet vs bokumu yesinler afedersin

iyi o zaman kim kimi silkiyo hesap et,sana t-mobile'ın burdaki tarifesini söylüyorum canım kardeşim 80 dolar sınırsız yurt içi konuşma+sınırsız mesaj+4 gb=200 lira gibi bişey yapar hemen hemen.Tr'de daha ucuza çıktığının farkındasın dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Raistllin said:

e iyi de zaten bizde de 80-90 arası bişeydi fark yok yani çok hatta tr daha ucuz diyorum bende

sınırsız konuşma, sınırsız mesaj + internet olan bir tarife koysana buraya 80-90 lira arasına herhangi bir gsm operatorunden

valla kardeşim ben 2 ay önce aveada kullanıyodum 2000 dakika her yöne+5000 sms+4 gb internet 69 liraydı 12 ay taahhütle
Sosyal ağlarda paylaş

Bıktım abi, canıma tak etti.

Türk telekomdan bi daha internet hizmeti almayacağım demiştim ama gittim mal gibi tekrar döndüm. Cinnet geçiricem lan.

Saniyelik gidip gelmeler, sitelere bir girip bir girmemeler. Dengesiz hız. Yağmurdan çamurdan etkilenen hat.

Aynı altyapı aynı hız belki, ama sırf param ibne araplara gitmesin diye superonline a geçiyorum. Fİberinden çok memnundum ünide, dsl'den memnun olmasam da olur, fiberden memnuniyetime sayarım. Telekom kahrı çekeceğime mehmet emin karamehmete vericem paramı.

Sabit telefonu da taşıyorum süperonline alo'ya.

22 lira sabit ücret vericem, hiçbir artısı yok, kapatmak isteyince göstermelik 3 ay indirim verip sonra pompaya devam.

12 liralık paket alırım sol'dan ttnet ile aynı süre paketi. akşam 8 sabah 8 bedava diyo bide. Üstüne otur, pezevenglik mi yapıyoruz lan gece 12'den sonra kiminle konuşucam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...