Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook #2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bugün böyle bi furya başladı. millet postlayıp duruyo

In response to the new Facebook guidelines I hereby declare that my copyright is attached to all of my personal details, illustrations, comics, paintings, professional photos and videos, etc. (as a result of the Berner Convention). For commercial use of the above my written consent is needed at all times.

Facebook'un yeni kullanım koşullarına cevaben, tarafıma ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) bana ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bana virus kacmis gecenlerde.

Uyandigimda telefonum sapik gibi titreyip duruyordu, yuzlerce mesaj falan vardi.

Saolsun sevgili virus arkadas listemin %80iyle muhabbet etmis bir guzel. tangami gormek ister misin? kendime acayip seyler yapacagim gibisinden milleti bir linke tiklatmayi denemis baya. Kimisiyle 3-5 mesaj gayet normal konusup nasilsin iyi misin gunnu nasil gecti muhabbeti yapip sikilip baskasina gecmis.

Isin komik kismi arkadaslarimin cogu bunun bir bot olabiliecegini dusunmeyip olm ne ictin lan bana da gonder demesi.

Hayir boyle bir virusu nerden nasil kaptim onun hakkinda da hic bir fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi, tiksindim yemin ediyorum. annem facebook açtı. fotoğraf koymuş bu. sonra diyor ki fotoğraflarımı herkes görmesin.

lan giriyorum zaman tüneli fotoğraflarına falan. alayı public paylaşılmış. kimlerin görebileceğini değiştirebilirsin diyo ama albümde falan öyle bir tuş yok. nasıl editliyorduk.

edit: ha tamam bilmem kim bilmem ne fotoğrafı yazan yerin altında ki günün sağ tarafındaymış buton. kapak fotoğrafının privacy değişmiyor ama o da normaldir. kapak fotoğrafı sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...