Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook #2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

abi yok lan timeline'la alakalı değil benimkisi. timeline'dan şikayetci de değilim ben sdf

kişisel bilgilerimi düzenlemek istiyorum mesela ama onları her değiştiğinde "illişkisini single olarak belirledi", "siyasi görüşünü zırt olarak değiştirdi" diye uyarı gidiyor herkese feed olarak. benim istediğim o uyarıların kimseye gitmemesini sağlamak belli bir süreliğine. gerekiyorsa profili de gizleyeyim varsa öyle bi özellik.(dondurma falan demiyorum böyle kimseye notif gitmesin) profil gözükse de olur gözükmese de. yeter ki notif gitmesin, düzenlemeyi yapınca yine açarım zaten.

yok mudur bunun yolu yahu? zuck ibişi bunu da yapmış olamaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Özel mesajları facebook wall'larında deşifre olanlar var mı? Bİr bug mı, database hatası mı ne olmuş, harıl harıl mesajlar wall'lara akıyor, herkese açık oluyor hem de. Kontrol edin, eğer sızma varsa kapatın facebook hesabınızı derim.

Link vermeye üşendim, Techcrunch ve The Verge'dan bakabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

gitmedi, gönderilemedi gibisinden bi hata mesajı bile yazmıyor zaten sorun orda. yine de bilgisayarla yeni tanışmış emekliye verilecek tavsiye seviyesindeki mesajın için teşekkürler

mesajın gönderilemediyse sağında ikon çıkıyor. ona tıklayınca ordan tekrar gönderiyorsun.
dede mede idare et artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...