Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTI5OTA5MTI3OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQyNzYzMQ@@._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

abi güzel müzel de keşke biri bana

katilin kim olduğunun belli olmadığını söyleseydi daha önceden öne göre izlerdim, şimdi uyayamıcam abi ben kafamda bin tilki. ben standart bir seri katil filmi diye bekliyordum vay serhat ya katili öğrenir yatar uyurdum mışıl mışıl derken
dumur oldum ya

Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

İzlenir ama sinemaya gitmeye gerek yok.

Kitaplarını okumadığım için bilemiyorum. Bu ilk kitabın filmi idi değil mi?

6/10

kitabı okumadım.aslında film merak uyandırıcı ve güzel gidiyordu.oyunlar başlayana kadar hiç sıkılmadan izledim gayet.ama oyunlar çok kötüydü ya.finalde çok kötüydü.oldu bittie geliyor çok oyunlar başlayınca.

kitapta nasıldı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

dvd riptede sallaniyormu kamera?

Yok sallanmıyor, gayet iyi görüntü ama benim izlediğim riptemi sorun var yoksa film mi öyle anlamadım. Bazı sahnelerde atlamalar felan olmuş sanki. Başka sahneye atlıyor biraz gösteriyor sonra geri dönüyor. Atlama diyorum çünkü çok saçma şekillerde idi. Filmin özünde olacak birşey değildi kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Miraul said:

dvd riptede sallaniyormu kamera?

Yok sallanmıyor, gayet iyi görüntü ama benim izlediğim riptemi sorun var yoksa film mi öyle anlamadım. Bazı sahnelerde atlamalar felan olmuş sanki. Başka sahneye atlıyor biraz gösteriyor sonra geri dönüyor. Atlama diyorum çünkü çok saçma şekillerde idi. Filmin özünde olacak birşey değildi kanımca.

senin izlediğinde sorun var. YIFY versiyonu sorunsuz 2gb olan. Ben de önce dediğinversiyonu indirmiştim, atlayıp duruyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...