Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Uzuuun bir bekleme süresinden sonra xbox 360'da başladım. Henüz L1'im Biraz okudum, biraz oblivion deneyimim (4 kere falan bitirdim) ile şöyle bir karar verdim:

Wood Elf - female
Alchemist
Archer
Assasin (sneak, dagger..)
Illusion (magica düşük kalacak ama sadece illusion kasmayı düşünüyorum, restoration destruction falan hiç olmayacak)
Light armor.

Emin olmadıklarım:
Enchanting, smithing kasmalımıyım, bu karaktere yakışır mı forge arkasında demir dövmek bilemedim.

Belki de belli bir yere kadar oynayıp başa dönerim.

Yorumlar mısınız? Mod falan yok 360'ın kendi patchini yükledim sadece.

Enchanting, smithing kasarsan ki kasmak çok kolay karekter çok güçleniyor (500 vuran kılıç %200 korumalar falan) en zorda bile ejderha öldürmekten sıkılıyorsun.

ben şahsen son oynadığımda hiç kasmadım ikisini daha zevkli oluyor, kaçman saklanman falan gerekiyor.

kasarak yaptığım silahlarla ancient ejderin dibine girer, ateşini kabul eder, vurup öldürürdüm, şimdi kaç kaç kaç
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Osuran_boğa said:

ek paket ayrı bi hikaye mi anlatıcak ya inşallah öledir."herşey" olan karakterimiz azcık dinlesin.

azıcık bak videoya

videoda eski karakterimizle mi devam edip etmeyeceğimizi sölemiyo dimi yoksa ben mi anlamadım.azıcık da baktım halbusi ama..

internette yeni shout filan yazıları olduğuna göre bizim drogonborn eleman aynen devam galiba. dragonborn,tanrısal güçlere sahip,bütün daedric prenslerin seçilmişi;büyücülerin,savaşçıların,hırsızların,katillerin lideri.masumların savunucusu iyiliksever, 100 gold için sorgusuz sualsiz adam kesen ,savaşı durdurmak için çalışırken bi yandan milleti masaya yatırıp yiyen yamyam adamımız için sırada vampirlerle takılmak var . spoiler: dlc nin sonunda vampirlerin lideri-kralı oluyoruz!
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

oyun çıktığında askerdeydim ben geleli de bi ton şey girdi araya bi başlayamadım. oyunun önceki serilerini de oynamadım ama o kadar övülüyor ki bi bakmakta fayda var. tavsiyeleriniz var mı mod, karakter vb.

mod hiç denemedim de karekter o kadarda fark yaratmıyor, herkesle herşeyi yapabiliyorsun, tipi güzel gelen bi ırk seç kafana göre takıl, gez dolaş manzara seyret bence....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...