Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta İzlenimleri

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

Conan, vinductus, tera oynamak isteyenlar buna gelmesin bir zahmet, tamamen ayrı yolun yolcuları.

mmo oyunu bu deyip tüm mmo ları aynı kefeye koyarak yorum yapma bitsin artık. Oyun şimdilik şahsına münasır.

Conan vs oynamak istiyorum demedim,oyunda kombo yok,melee kombat üzerinde çalşılmamış dedim.Kombo varsa nasıl var diyde sordum.Lafı uzatıp buraya getirenlere de bir ikaz çalarsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Street fighter mı bu nasıl kombo olsun istiyorsun bilmiyorum ama, thief ile yere poison gaz atıp sonra içinden okları yardırdığım zaman 1.5 kat fazla dmg veriyorsam ve adam kaçarken de poison gaz bulutunun etrafında turluyorsam sırf içinden okları geçirtmek için en baba combo olmuştur benim için.

bir mmo için bundan daha hareketli combo olamaz, senin dediğin kombo bir sağa tuş, bir sola tuş basma combosuysa bu kadar hareketli pvp de öyle ağırlaştırılmış combo gitmez, ayrıca o comboları adamlar script ile tek tuşa atıyor, donanımı olan olmayana haksız rekabet oluyor

not: amma çok kombo dedim (coco jambo)
Sosyal ağlarda paylaş

OffChu said:

samaella said:

Ultra ayarlarda 2AA da gayet rahat oynadım ben, neresine optimizasyon gerekiyor anlamadım.

Sistemini yazar mısın? WvW'de durum nasıldı?

amd x4 630, xfx 6850, 12gb ram

Pve yerlerinde daha çok kasıyormuş diğer arkadaşın dediğine göre ama AA sız hiç kasmadı. AA ile mehh oldu. Hani şu pvp yerinn orada sağ taraftaki portaldan girdiğimiz yerde bi kastı. Upper citye gidilen yolda.

Bu arada o portaldan geçtikten sonraki ışık ve grafikler çok saçma geldi bana. Upper city içinde düzeldi ama öncesi garipti (Human).

Ayrıca class videolarını önceden izlerken adamlar skilleri gösteriyordu, skillerin altında combo finish bilmemne diye bir ibare vardı videolarda ama öyle bişey oyun içinde göremedim. (elementalist)
Sosyal ağlarda paylaş

Cevabın neden olmasınsa, olan oyunu oynayacaksın bu kadar basit, bu oyunda senin aradığın sistem yok işte, senin yaptığın bir eleştiri değilki, halamın topları olsa durumu.

Ayrıca, oyunun bize sunduğu combo lar ancak organize bir grupla yapılabilir, mümkün mertebe konuşmak lazım vent vs ile, diğer türlü biraz karambol eğer kendi kombonu kendin oluşturmuyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

@dreagloth:

Kombo olayının olmayışı,başlı başına tek bir sorun değil zaten.

Kaplamalar bazı yerlerde rezelat seviyelerde,melee vuruşlar estetik değil vs vs...İneğe ot ver sana kalp göndersin,olmadı birde öpücük kondursun.Yazdığım yazıya bir zahmet bütünü ile bakın.Sadece tek bir neden sunmuyorum ortaya.Warriorun bir stance idi galiba,yerden taş fırlatır gibi kaya atıyor.İnsan azcık özenir be.Vuruş hissiyatı alabiliyor musunuz mesela oyunda.Yada toprağın üstünde kaymak çok mu güzel geliyor sizlere?

Ama gittim satın aldım,artık cs gibi geceleri girer maç yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Yerde kaymak derken ben anlamadım o kısmı. Belki sizde grafik kartı yada driver ile ilgili sıkıntı olabilir. Bende tam tersi zıplayınca yerden toz bile cıkıyordu. Koşmasında da bir problem yoktu karakterin.

Hayır toz çıkıyor.Ama karakterin ayağı yere tam dokunmuyor.Nasıl söylesem,toprak zeminin üstünde bir cam varmış da ,o camın üstünde yürüyormuşsun havası var.

Koşmada sıkıntı yok,hatta zıplama hareketi çok çok iyi durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Yerde kaymayı geçiyorum, ben rahatsız olmadım.

İneğe ot verdim diyorsun, daha lvl 1 din onu yaparken, sonra oynamadın mı bir daha ne yaptın? Lvl 15-16 seviyelerinde shadow behemoth görecektin, devasa bir mob, world event, bol phase li, onu görünce ne diyeceksin, off oyun çok korkunç olmuş mu?

Ben tüm class ları oynadım neredeyse, en çok ranger, ondan örnek vereyim. melee de vuruş hissi yok demişsin, ben hem 2h sword ile hem de long sword ile yaşadım o hissi, Karambolde melee bir şey anlamıyor desen anlarım.

Ve son olarak, kombo bir sorun değil zaten yapımcıların bir seçimi. Eminim diğer bir çok oyundaki gibi tek tuş ile kombo hissi de verirlerdi isteseler.
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

Grafikler pastel paletden dolayı çok mat.Conanda pastel palet kullanıyor lakin bukadar mat değildi.Koşma efkti çok kötü.Hatta koşmuyor,yerde kayıyorsun.Vuruş hissiyatı yok.Efektler haddin fazla canlı.Arka plan mat,efekt canlı olunca kötü birşey çıkıyor ortaya.Bazı alanlarda texture bildiğin kullanmamaışlar.Duvarlada özelikle.Bildiğin bi karaltı söz konusu.Su efekti olmamış.Melee skill görselleri üzerinde fazla çalışmamışlar.Kılıcı sallıyorsun okadar.Yine bu işi en iyi conan yaptı mmo camiasında,daha iyisi yok.5vs5 maçlarda pug olan malı götürür.İletişim çok önemli anladığım kadarı ile.İneğe ot veriyorsun,inek sana bir kalp işareti gönderiyor.Çok cocuksu.Kore oyunlarında bile böyle birşy görmedim.Oyuna gerilim havası koymak istemişler,inek misali gibi durumlardan,o hava uçmuş gitmiş.Optimizasyona takmıyorum,onu hallederler.Herhangi bir kombo sistemi yok.casual oyuncuya hitaben, bas tuşa gide muhabbeti artık kabat tadı vermeye başladı.Birtek takla atarak kaçma var.Bunada şükür diyorum.
Ben videolarda grafiği daha iyi görmştm,acaba kısıyorlar mı anlamadım.Bence grafik aman aman değil.
Aylık ödeme koymayacağız dediler,Allahtan öyle demişler.Aylık ücreti hak etmeyen bir oyun.Bunun sayesinde oyuncu çekerler.

Kötü,normal,iyi,çok iyi katagorisinden,normal derim.

hahahahah bu ne lan, 2012nin en kötü postu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...