Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Ben de izledim onu.

Sadece 1v1'de işe yarar o, WvW veya structured pvp'de hiçbir dps warrioru öyle yaklaştırmazlar, yaşatmazlar.

Kaldı ki gösterilmiş olan kombinasyonda olabildiğince az Survival mevcut. 18k hp warrior için oldukça az olmakla beraber kullandığı skill sabit durmayı gerektiren bir skill (2sn) bununda kullanımı için önce ya yanındaki bir kişi tarafından yada kendi skilleriyle en az 2-3 sn lik bir disable gerekiyor (utilitylerde neden bolayı kullanmadığına hala anlam veremedim çünkü diğer disable skillerine göre hem en uzun süren (4sn) hemde cooldownı bir okadar düşük)

Sonuç olarak bunu kullanmak her daim mümkün değil. (karşısındaki adam mal gibi önünde sabit durmadığı sürece) kullanımı kendi disable skillerinin cooldownlarıyla doğru orantılı.

1v1 için güzel yorumuna katılıyorum ama 1 v 1 için bir build yapıcaksam bu muhtemelen necro üzerine olur. Ama leş bişeyde yapmamış adam "bence" bikaç değişiklikle gayet iyi noktaya gelebilir bi şekilde build
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu az önce aldım.Simdi bu beta kapandı, yeni beta tarihini açıklayacaklar ama bana herhangi bir download linki göndermediler. Yeni beta çıktığında mı gönderirler yoksa sayfa basında ki download linki ile başlıyayım mı bilemedim?. Mailde Getting Started konusunda gidin, orada download link var falan diyor ama öyle bir konu yok. Ben ne yapacağım şimdi pek anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

bemre said:

Aynen 250 250 vuruyor sadece..

Biri Allah rızası için şu youtube video yüklerken hangi codec ile sıkıştırmam gerektiğini söyleyebilir mi?
Cillop gibi video atıyorum, piksel piksel koyuyor 480p ile

premiere kullanırsan, videoyu export alırken seçenekler arasında youtube SD, youtube HD falan bile var onlarla alırsın rahat rahat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...