Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buzdolabı tavsiyesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

8 ay kadar önce 2. el buzdolabı aldım No-frost Bosch fiyatı 250tl falandı.
Ama dolap çok çok az stop ediyor motorun hala yanmadığına şaşıyorum ve akıllı sayacım olmasına rağmen dolap Elektrik faturama tek başına 35-40tl kadar ekstra bindiriyor.

Çok pişmanım valla keşke 500-600 verip A sınıfı bişey baksaydım diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
alamancı olduğum için her şeyi boschtan alıyordum, buzdolabından sonra vazgeçtim. arçelik'in teknolojisi daha ilerde abi resmen. NO-Frost alıyorsun normal olarak ve, bosch buzdolabı gece takır tukur hayvan gibi ses çıkarıyor, buz kırıyormuş galiba. Oysaki eski 10 senelik arçelik buzdolabı da nofrost'tu ne ses ne seda...

Bide tipi ne kadar güzel de olsa, iç raflarından içeçek bölümünü kırdım, adamlar yenisini parayla sattı. Alman dedik, bağrımıza bastık, ağzımıza sıçtılar.

edik:kapaktaki alt kısım, içecek bölümüdür ve oraya içecek koydum düştü kırıldı raf. suç benimmiş. fakofffffff nereye suç benim ayak mı bastım kırıldı emenike gittim içecek rafına içecek koydum ve kırıldı. bak sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

2 hafta önce şundan aldım. led med ekran zımbırtıları yok, bodoz dolap, 185 boy.
Fiyatı çok kötü durmuyor bence.
gerçi ben revizyonlusunu aldım çok daha ucuza geldi ama muadil ürünlere göre de bu fiyat çok kötü değil bence.
led med yok ta baya özelliği var. Mağazada gidip bakayım. Beyazı vardır herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

evli birisi olarak bazı kuralları size hatırlatmak gerekecek.

1- çamaşır makinesi Arçelik (olmazsa olmaz)
2- buzdolabı Arçelik / Bosch
3- bulaşık makinesi Arçelik / Bosch
4- klima japon markaları

bunlar adı konulmayan, evlilik öncesi, kurbanların bilmesi gereken kurallardır.

bu maddelerin aksi ispatlansa dahi ailenin büyükleri tarafından bu maddeler kanun hükmündedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...