Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

nightmare ortalardan sonra party ye ihtiyac duyuyor, petler maalesef tanklayamıyor, normal packlerde wall of zombie ve dire bats le gidiyorsun ama elite/rare boss oldugu zaman petler ısık hızıyla iniyor, pet build gidersende bu sefer mana duzgun dps cıkarmaya yetmiyor, hani gearda cok kotu degil ...

hell ve inferno akıllara zarar olur gibi geliyor,
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Bu arada Gargantuan da leziz. Rune olarak Restless Giant'ı ekledik mi, vur kır parçala. Bosslara bile atar yapıyor, korkusuz cengaver...

he ya ama bosslarda yatinca feci panik yapabiliyorsun. bu sirada cok rahatlasmaya basladi WD. Ama bakalim nightmare ve hellde neler olacak bi normal rushi yapamda
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük + sı soul harves, inti çok fazla artırıyor o yüzden tek atıyoruz zaten envai çeşit rare elite, tabi intin veridiği resi de var yani defansıda artırıyor benim resim şu anda 10 iken sh 5 ile 22 oluyor %100 den bile fazla...

ama bosslarda iş değişiyor orda sadece boss var ve petler direk yatenzi ayakta kalamıyorlar o yüzden tüf tüf kaç tüf tüf kaç taktiğine dönüşüyor olay, hell de bossdayken templar ayakta kalıyormu bilmiyorum onuda merak ediyorum doğrusu.

Hell de oynayan varsa paylaşırsa durumu buildi neler yaptığını seviniriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an Nightmare Act I'in son kısmındayım. Gargantuan zaman zaman zorlanmaya başladı yavrucak, özellikle rare/elite packlerde. Grupla savaş bitiriyor bir bakmışım ki Gargantuan pert :) Gene de kullanmaya devam. Çok zor anlarda elitelerin 3-5 saniye bile olsa yanıma gelmesini engelliyor. Ölünce ikinciyi çıkarmaya üşenmemek lazım. Seviyoruz kendisini.

Oynadıkça yeni açılan skillerden "Rain of Toads" rünü takılmış "Plague of Toads" süper. İnanılmaz az mana harcıyor ve aoe açısında son derece efektif. Bakkalınızdan ısrarla isteyiniz.

Bu arada follower olarak Templar'ı WD için halen tek geçiyorum. Benimkinde Diablo dropu yüzük var. Ulan bende yok öyle parça :)
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

act 1 de agzimi agzimi kiriyorlar... neden acep adf

witch doctor özellikle başlarda ağzı burnu çabuk kırılıyor (gerçi şimdiye kadar hell yoluna gelmişsindir :P )

çok fazla aoe ve dot damage özelliği var.
bunların menzili kısa ve harcadığı mana da fazla.

bunun gibi şeyler yüzünden oyunun başında çok sıkıntı çektiriyor. beta vaktinde denediğim barbar ve monk'a kıyasla daha zayıf geldi.
gargantuan ve templar açılana kadar kaçak bir şekilde oynamak gerekiyor sürekli vurkaç vurkaç... tanklayabilecek gargantuan veya templar (veya her ikisi birden) olduğunda oyun kolaylaşıyor.

takımla birlikte gitmeye çok uygun özellikleri var, hex mesela. supporter/debuffer gibi takılıyorsun. o yönünü necromancer'a çok benzettim.

ama zombie dogs'u ve wall of zombie'yi sevmedim. o açıdan necromancer'ı aradı gözlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

hell deyim
wd yi kullandıgım icin cezalandırılıyormuyum ne tek öğrendigim demonların kurbağalardan pek hoşlanmadığı. Oyun demonlardan ibaret olmadıgı icin wd en ezik chr kanımca bu zaten 2 gündür çalışmıyan auction housela helli bitirmemim imkansız
Dip not
Çok iyi bir spot buldum bir dungeonda devamlı girip çıkıyorum 3k para 30 saniyemi almıyor umarım düzeltirler benim gibi biri bile böyle açık buluyorsa.
Tonla para var auction house çalışmıyor.
Ah bu arada bir rezalet daha iki tane ark alın yüksek level karakterinizi town da bırakın onlar sizin icin kassın ne kadar level fazlaysa onlar o kadar cabuk level alırsınız
ne kadar çok acık var bu oyunda neyle uğraşmışlar bunlar nasıl insalar beta testi yapmış anlamadım
hele bir bug buldum inanılmaz ultima online dan beri bu kadar açık görmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bende witch doctor oynuyorum nightmare act II deyim fakat itemleri neye göre almalıyım? skillerde en iyileri hangileri henüz kestirebilmiş değilim.Silahda dps i fazla olanı mı takmam lazım yoksa int mi abanmalıyım ? Sizlerin kullandığınız skilleriniz neler paylaşırsanız süper olur valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Değiştirmek istediğin silahın üstüne gelince alt kısımda hangisinin daha çok dps arttırdığı görünüyor. Genelde bu karşılaştırma kısmında, hangi silah sana daha çok dps artışı sağlıyorsa , o item daha iyidir.

Ancak bazen iki silah arasında çok küçük bir dps farkı oluyor ve düşük dps sağlayan itemde ek bir özellik oluyor (ne bilim +10 exp gibi) o zaman düşük dps seçilebilir. Ama bu durum sadece silah dpsleri birbirine çok yakınsa yapılabilecek birşey.

Mesela yanınızda gezdirdiğiniz elemanlara verdiğiniz itemlerdeki statlar 2,5 ile çarpılıyor. Bu sebeple onlara stat içermeyen birşey vermek saçma olmaya başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

WDyim , Hellde act 1'de solo atıyorum ,moblarda çok fazla zorlanmıyorum gargantuan güzel çalışıyo, ama karşıma çıkan ilk elite grupta kalbimi kırıyolat, gargantuan tanklayamıyo vur kaçı bırak düz bile kaçamadım ekeleton elite'den slow bile işlemicek nerdeyse.. baya tıkandım şuan
Sosyal ağlarda paylaş

aoe için şu bouncing fire ball baya başarılı, köpeklere tutturup arkadan saydırıyorsunuz. silah dmgı sadece fıs fıs ve bu fireballu etkiliyor galiba, 50dpslik silahın yerine 130luk taktım misal, dmg direk 2ye katlandı. çoklu gruplarla baş edebilmek için çok güzel buildler var, ama bu seferde bosslarda bütün skillleri falan değiştiriyorsunuz. emek sınıfı viç daktıra hoş geldiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...