Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

53 level oldum.8900 healt ve 670 mana var oynadım ise buildşu şekilde.Hell act1 i zor bitirdim.Ne sağlam bi dps görebiliyorum.ne de survival olarak ayakta durabiliyor.itemlerim fazla iyi değil sadece elimde bi tane 336.9 dps lik 2h silah var.gerisi hak getire.4 skillim de devamlı cd de olduğu halde firebats spawn yapamıyorum.şuan da felaket bir şekilde tokat manyağı oldum.Yanlış yaptığım bi yer mi var acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

hex çok işine yarıyormu? bana hiç iç açıcı gelmedi o, pasive ni pierce of veil ve jungle fortutude yap mutlaka 3. zaten vision quest...

Hexin yerine tüf tüf yapabilirsin, manan çabuk dolar ama yinede lazım olur yada bat yerine asit yağmuru al alanını genişleten runeyle çok etkili oda.
Sosyal ağlarda paylaş

hell act1 bitirene kadar 56 tane pot içtim hex olduğu halde yine de devamlı ölüyorum.asit yağmuru kullanamıyorum zaten max range dps yapayım diye yanlarına gidince kesin yatıyorum.benim asıl problem firebats spawn yapamamak mana poll çok mu düşük health nasıl sizlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

wd d3un en güçsüz karakteri mi? ne zaman bi wd ile partiye girsem pek bir işe yaramıyor. yoksa benim şansıma mı hep kötüler denk gelmiş?

WD iyide sorun oyundan kaynaklı, WD deki summonlar bildiğin işe yaramıyor; normalde mobları tanklayabilmeleri gerekiyordu championlar direk WD ye dalıyor summonu bırakıp ki saçmalık burda, ayrıca oyunun en iyi aoe si bence...

dün barbarlı monklu bir grupla girdim barbar 3 3 kesiyordu ben 15 15 kestim... monk zaten buffer başka ne işe yaradığını anlamadım arada aduket atıyo moblara çıplak elle :P
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

wd d3un en güçsüz karakteri mi? ne zaman bi wd ile partiye girsem pek bir işe yaramıyor. yoksa benim şansıma mı hep kötüler denk gelmiş?

Hocam sana dandikleri denk gelmis dun gece 2 wd hell act3ü bitirdik nerdeyse hic olmeden ( 15 pack falan gectik 3-4 kere olerek) zombie bears ftw..

Build
Hp 24k ( 20k dan az hp ile hell oynamak vakit kaybıdır )

Damage kadar crit damage de cok onemli keza zombie ayıcıklarım 4-5 k vururken critledigi zaman 40k civarı oluyor ki packleri ayak fetişlerine tanklatıp cok kısa surede oldurebiliyorum :)

Not: Duoda gene fetişleri kullanın full ptde tankınız saglamsa souls harvest onerebilirim keza ordan alcagınız int ile aglatıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

2. karakterim witch doctor'la level 25'e geldim. Oldukça sinerjik ve eğlenceli şu build'la gidiyorum:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#acYVdT!ad
Soul Harvest, Firebats yakın mesafeden işlediği için Circle of Life'la güzel uyum gösteriyor. Zombie handler hem gragantuan'a can veriyor hem de 3 yerine 4 zombie dog çıkararak sacrifice'ın gücünü arttırıyor. 4 zombie dog çıktığı için next to kin'le bir tane daha doğma olasılığı 3 taneye göre önemli ölçüde artıyor. Zombie dog'lar zaten hemen öleceği için parting gift sayesinde hem benim hem gargantuan'ın hayatta kalmasına yardım ediyorlar. Circle of life ve next to kin'lerden gelen ekstra köpekler sayesinde neredeyse cooldown bitene kadar hep köpeğim oluyor. İlerki zorluklarda nasıl olur bilmiyorum ama şu an zincirleme reaksiyonla sacrifice yapa yapa çok zevkli bir şekilde ilerliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hellde su sekil devam ediyorum

dikkatsizlik yada optimize combat yapmamaktan indigim oluyor, fast+invul yada fast molten packler dar alanda sıkıntı cıkarıyor onun harici pek sıkıntı yasamıyorum,

benim build

mass confusion ilahi bir skill, ozellikle 6-7 moblu elite packlerin arasına girip atıldıgı ve ortam slowlandıgı zaman confuse olan non elite moblar eliteleri direkt dogramaya baslıyor, sende bearlarla ortamı senlendiriyorsun :)

spirit walk seni hertur cc den ve aoe damage den kurtarıyor,
soul harvest hem int increase hemde heal icin, gargantum genel olarak ilk temasta biraz ayakta kalsın ve poison aoe ile hem biraz damage yapsın hemde senin atak vermedigin mobların damage ini dusursun diye,

pasiflerden 2 si gelen damage i + mass hysteria 8 sn %100 armor veriyor, 3. pasif de mana regen i hallediyor,

Lvl 54 e kadarda yine aynı sekil gittim, zombie bears yerine explosive blast vardı,

bu buildin en buyuk sorunu obstacle lı ortamlarda kırılması gereken sandık vs. yi kıramamak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

4 k normal vuran zombie nasıl 40k vuruyo critte?

benimkide 4k vuruyo crittede 10k vuruyo max işte. anlamadım ben. sırf +crit dmgmı kastın itemlarda.

aqula said:

1000% crit dmg

Hocam 4k normal vuruyor 2 200% civarı critdmg var 8 ile 10k arası vuruyor arada sarı renkle cıkan sanırım poision damage ler var onlar 40k yı buluyor 1000% critdmg de gorebilirsin illa ben böyle fantaziyi sever sevdirirm diyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

@The_Delucian
ben daha 8 saat faln oynayabildim heralde sadece okuyabiliyorum yazdıgın builde mana yetiyormu yetiyorsa oynaması cok zevkli duruyor.

main hand off hand ve head item i witch hunter class spesific ve +mana regenli secersen yetiyor, ama ben axe kullanayım yanındada defansım olsun shield kullanayım dersen biraz sıkıntı olabilir,

bu zaten hell ve sonrası build acıkcası (benim icin) normal ve nightmare de pasif olarak damage reductionlar yerine %1 mana regen +%20 mana ve, %1 healt regen +%15 spell cost paid with life (isimlerini hatırlayamadım) seklinde gidebilirsin hic mana sorunu olmaz o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...