Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

nightmare'da zorlanma falan yok ya aynen zorlanıyosan build kötüdür, hell'de zorlanıyo, ayrıca o video güzel de abi bosslar zaten daha kolay yani, o butcher'ı 1 dakkada değil 10 dakkada kesersin belki ama kesersin yani ölmeden, bana bütün abilityleri toplamış gıcık bi elite pack'te çok rahat takılan bi ws gösterin :D
Sosyal ağlarda paylaş

hell'de butcher'ı keseyim dedim beceremedim.
tanklık yapsın diye hem templar aldım, hem de gargantuan çıkardım.
ama butcher ikisini de sallıyor direk bana dalıyor.
hani vurabilsem, canı çok kolay azalıyor. ama bir türlü vuramıyorum, çünkü uzağa kaçtığımda önce mızrağıyla tutup çekiyor, benim can o sırada %20'ye iniyor. kaçayım derken arkamdan chain combo atıyor, direk yatış.

coop kolay alınır butcher da, solo nasıl öldürülcek ki bu?
şans işi mi tamamen, yoksa aggroyu templara atmanın bir yolu var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Hell fena çıktı. Oyunu Hell'e kadar hep solo oynadım. Hala aynı fikrim devam ediyor ama Elite Packler, Championlar falan feciler. Kaçsan kaçamıyosun, vursan vuramıyosun.

Eöööh diyerekten bir co-op olayına giriştim. 3 kişiyi (2x WD, 1 Wizard) bile çok zorladı packler. lvl 52'yim, 17k+ HP var bende ama yettiremiyorum.

Çocuğuna bir flüt alamayan adama baba mı denir ulan?
Sosyal ağlarda paylaş

M4gn3t!c said:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#acUPeZ!bZV!aaZZaa
Bu build ile nightmare modunda 2000dps+10k hp olan wiç daktırımla Diabloyu deniyorum da bi türlü kesemedim. acaba buildde mi bi sıkıntı var ?

Bence biraz vitality ekle crafting ya da AH'dan. Olmadı farming yap. 10k az kalır Diablo mücadelesi için. Ben dün gece 17k+ can ve 1600 dps ve şu build ile girdim.

Artık füt füt füt olayını Flaming Dart yapma zamanıdır (Çünkü Diablo'yu bu ve Haunt ile kesiyoruz). Bir de ne kadar summon o kadar rahatlık demek. Ben cooldown süreleri kısa olan Gangantuan ve Zombie Dogları seçtim. Spaydırlar da slow rünü ile birlikte Diablo'yu çoğu zaman yeterli uzaklıkta tutuyorlar. Ben bu şekilde 2. denemede halletim dün gece. Zaten bu bu buildi de ilk wipe'tan sonra düşündüm ve denedim. Başarılı oldu.

Gerçi 10k da yeter eğer arada yerden çıkardığı kafes gibi şeylere ve tekli olarak oluşan ateş çemberine yakalanmazsan. Ama işte 10k kafese girersen yetmez. Ben 1-2 kere girdim kafeslere, 17k canım olmasına rağmen Diablo kafama çaktığında 2-3k anca kalıyordu geriye.
Sosyal ağlarda paylaş

http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#afUdkQ!UYV!YccZZb

build akıyor.. boss dışındaki fightlarda 10 numara. tabii ben co-op oynuyorum, her daim önümde monk'um var. şu comboyu yaptığımda daha sağlam çıkan champion bile olmadı.

video'daki adam çok sağlam dmg yapmış. benim 3250 dmg'im hell'de, bufflarımla 10k'ı görüyor. 10k'da o adama yakın vuruyorum. hell inanılmaz zevk veriyor bana. dün tam 1.5 saat sürdü butcher kesmemiz ama çok uzun zamandır bu kadar zevk almamıştım bir oyundan.

boss fightlarda:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#agUdTQ!UYV!YYcZZb

co-op için geçerli bu buildler tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

M4gn3t!c said:

Bu build ile nightmare modunda 2000dps+10k hp olan wiç daktırımla Diabloyu deniyorum da bi türlü kesemedim. acaba buildde mi bi sıkıntı var ?

neden hem poison dart hem firebats var action bar'da? hangisini kullanacaksan o olsun digerini degistir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

M4gn3t!c said:

Bence biraz vitality ekle crafting ya da AH'dan. Olmadı farming yap. 10k az kalır Diablo mücadelesi için. Ben dün gece 17k+ can ve 1600 dps ve şu build ile girdim.

Artık füt füt füt olayını Flaming Dart yapma zamanıdır (Çünkü Diablo'yu bu ve Haunt ile kesiyoruz). Bir de ne kadar summon o kadar rahatlık demek. Ben cooldown süreleri kısa olan Gangantuan ve Zombie Dogları seçtim. Spaydırlar da slow rünü ile birlikte Diablo'yu çoğu zaman yeterli uzaklıkta tutuyorlar. Ben bu şekilde 2. denemede halletim dün gece. Zaten bu bu buildi de ilk wipe'tan sonra düşündüm ve denedim. Başarılı oldu.

Gerçi 10k da yeter eğer arada yerden çıkardığı kafes gibi şeylere ve tekli olarak oluşan ateş çemberine yakalanmazsan. Ama işte 10k kafese girersen yetmez. Ben 1-2 kere girdim kafeslere, 17k canım olmasına rağmen Diablo kafama çaktığında 2-3k anca kalıyordu geriye.

Dostum cok sagol onerin icin bu sekilde 3. faza kadar geldim ama yinede kesemedim.bende co-op da cagırdım level 60 olan arkadaşı indirdik 3 dk da :) şimdi hell modunda oynayalım bakalım nasıl olacak gorelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...