Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

lord_gorthaur said:

bu tempest rushı kullanan var mı? hasarı düşük spirit'i su gibide boşaltıyor nerelerde nasıl kullanıyorsunuz

ben kullanıyorum.
build şu şekilde
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#WcgifQ!YcX!ZYaYbZ

tempest rush ı ne zaman kullanıyorum? canım azaldı ve kaçmam gereken durumlarda su gibi spirit harcıyor evet bu buildde zaten spirit basıyosun o su gibi harcamasıda güzel hp getirirken %25 damage reduc ve vurduğun adamın yavaşlaması bi yandan güzel bi kaçış imkanı veriyor herkezinde içinden geçiyosun/ittiriyosun kalabalıktan güzel kaçılıyor yani.

aynı şekilde bu act4 deki bütün kollarını üstüne indiren adamlarda veya bosslar öldürücü vuruşunu yaparken direk bunla içinden geçerek öbür tarafına geçiyorum zira öbür türlü kaçması gerçekten zor oluyor hele ki kalabalıksa etrafını sarıyolar kaçamıyosun.

tabi ben baya baya tank oynuyorum ben tanklıyorum co-op oynadığım adamlar dövüyor baktım gidiciyim tempest rushla ortamdan fıyıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hell de ilerledikçe şöyle bi supportive build i başarılı buldum
tempest rush partynin casterlarını korurken baya işe yarıyor. tank zor durumdayken tankın etrafında daireler çizip rahatlatabiliyor.
spirit dump olarak lashing tail kick in hand of ytar rune u partydeki utilityi baya arttırıyo boss kitelamak gerektiğinde fln
Sosyal ağlarda paylaş

level 37 nightmare'deyim bu build'i kullanıyorum. Baya iyi bosslar'da falan tank&spank şeklinde gitmene olanak sağlıyor. Dual wield kullanıyorum, bir silahta lifelech eden gem diğerinde, + damage veren var. En son ne zaman potion kullandığımı hatırlamıyorum, hatta serenity'e bile gerek kalmıyor. Zorda kalınca lashing tail kick ile hem mobları öteliyorum hem de health'imi dolduruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh, bende 51 oldum az once, debuffer/healer tadinda takildim butun nightmare boyunca..az once bitti 4 kisi. hizli dual wield sart.

sole bisi kullaniyorum..

monk debuff heal test

%45e yakin damage debuff (aoe) koyuyor, dash ile bi oraya bir buraya gidip sanctuary/heal tank isinde gayet memnun kaldim...mantrayi hep acik tutmak lazim o kritik eheh. Cooldownlarda %15 kisalinca cok guzel rotasyon oluyor.

bakalim deniyorum, hell de degisir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Hell Solo

Bunla cok rahat hell zaten monk solo icin cok rahat gibi itemlarda iyi ise hic zorlamadan farmlanir, (renkli packler vortexler wallar felan icin vur kac)

Serenity bence cok imba trinket gibi kullanisli cycle genelde mantra spamlamak icin gereken spirit nerdeyse hep var CC yersenizde serenity kite, bu cylcleda yaklasaik bi 10-15 saniye kitelamadan dps verilio nerdeyse sonra tekrar kacmak gerekibilir bi sure.

Bu arada guzel silah onemli cunku sprit genlerle hep dmg yapilio o yuzden dmg biraz az kalabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

lvl 36
cripling wave mi way of hundred fists arasında kaldım main attack olarak?

secemiyorum ikiside iyi be

napayım?

cripling wave daha iyi bence moblar sürekli bi daze halinde ve 3. atak aoe vuruyo o yüzden cripling daha iyi gibi.

ayrıca bu monk bildiğin ölmüyor ya diabloyu, nightmare sk'yı fln yerimden kıpırdamadan öldürdüm (:D

bu da build
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

lvl 36
cripling wave mi way of hundred fists arasında kaldım main attack olarak?

secemiyorum ikiside iyi be

napayım?

crippling wave + mangle derim. hem hayatta kalmak hem ofans için iyi bir kombinasyon. hundred fists kullanmayı çok istedim ama aynı verimi alamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

nightmare'de şu builde geçtim
http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#aZXijh!ZXd!ZabZbZ
idare ediyor eğleniyorum da baya, yalnız özellikle act 4'te baya zorlandığım gruplar oldu, dodgelayamadığım aoe büyüleri filan çok can sıktı özellikle
hell'de devam etmeye çok hevesli değilim, çünkü crippling wave filan kullanmam gerekicek sanırım ve hiç alışamadım ona
hp azken life on hit gemler filan iş yapıyodu ama şimdi onlar da pek bi işe yaramaz oldu. şu anki life on hit değerim 87.0, toplam health'im 15000 civarında çünkü :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...