Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

Fist of thunder bütün vuruşlarda spirit veriyor zaten?

Fists of Thunder: Unleash a series of extremely fast punches that deal 110% weapon damage as Lightning. Every third hit deals damage to all enemies in front of you and knocks them back a short distance. Generates Spirit faster than other Spirit-generating skills due to the high attack speed.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Zegna said:

Fist of thunder bütün vuruşlarda spirit veriyor zaten?

Fists of Thunder: Unleash a series of extremely fast punches that deal 110% weapon damage as Lightning. Every third hit deals damage to all enemies in front of you and knocks them back a short distance. Generates Spirit faster than other Spirit-generating skills due to the high attack speed.

Fist of thunderin quickening rune u ile normalden daha fazla spirit regen yaptıgını soyluyor herkes, hatta bunun exploit oldugunu ve fixleneegini, buildleri ona gore yapmayın diye uyarıyolardı.

bu arada spirit regen ne kadar kasıyorsunuz? fist dmglar dusuk silah ne kullanıyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tek yapiorumda wipefest bide dot birakio elitler bi sure sonra tam tuz biber bi deamon hunter geldi partiye cok rahat yaptik infernoyu adam cikinca ben yine sefil dpsimle 5 stacki anca tutturup bi SK kestim, Yapilir biraz item yapmak lzm bu arada para kasmanin en verimli yolu 5 stack + 3-5 Gold itemi ile hellmi farmliyim yoksa act 1de gittigi yere kadar mi ?

silah olarak 500 kusur dps 200 dexli felan cok saglam bi 1.60 baltam var ama off hand shield olunca malum yuzde 50 armor veren tekmeyide tek ofansif skill olarak kullaninca dps haliyle dusu kaldi inferno icin ama yuzde 80e varan armordan gelen bi damage reduction oldu, dodgeda guzel fakat halen arcane sentry vortex wall combocularda sorun cikabilio dps dusuk oldugu icinde bi sure sonra yatabiliorum yada bole kapi onlerine getirip lamer sekilde kesiyorum.

Tek guzel yani 5 stack olunca item ole yada bole bi yerde dusuo sansima identifylarda guzel cikti hep AHde abuk subuk fiyata itemlar sattim ama 60 icin guzel itemlarin fiyatlari cok astronomik.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hocam kıracam makineyi felan lvl54 hell act2 ye geçtim solo yapmak için çok çok çok büyük sabır lazım, bazı elitler var ölmemen imkansız , builti ayakta kalmak için yaptım kalıyorumda ama nereye kadar, bazıları zaten ne yaparsan yap yatıyorsun , anca iste portalın yanına felan çekiyorum öyle, artık grupla oynamak lazım başka yolu yok bunun.

bu arada butcher ı keserken , bi yer buldum oraya çıktımmı yerdeki alevlerden felan kaçman gerekmiyor oldugun yerde durup kendimi healeyip kesiyorum gayet hızlıca. inferno da işe yararmı bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

para biriktirip ah'yi kontrol edin ara ara, bugün 100k'ya 750dps, %2,5 life leech filan daibo buldum. takır takır vuruyor. bir-iki ucuz item daha buldum üstüne, hel act 4 güle oynaya gittik sonra. inferno act1 üzüyor ama, 4 property deyince kötü komboya rastlamak çok kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi gozum hep AHde ama 60 itemlari icin hele resistli felan olanlari kesiyorum devamli aliorum ama forumlarda benden kat kat daha iyi gearli adamlar aglio melee iskence diye, dun epey ilerledim act 1 de ama 2 kere resetlemek zorunda kaldim 2 tip pack yuzunden vortex molten wall kite desen olmuo co-op icin bi monk daha varsa 2 monkda guzel olabilir.

Aslinda isin ilginc tarafi her packin kesilebir ama skill degistiremioruz ya o cok kotu barlarda yer bile degistirince gitti buff bu arada 750dps 2-h guzelmis ama insanlar hep attack speed onerio o critledigin zaman 15 sprit veren primary ile kullanmak icin.

2-h ler daha hizliymis simdi fark ettim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Infernoda healing mantra spam kurtarmıyor.

Bu akşam şu dodge buildini deneyeceğim bakalım ne olacak.

The Guardian's Path = %15 Dodge
Dodge Mantra = Spamladıkça %30 Dodge
Cyclone = %20 Dodge
Dash = %20 Dodge
Sixth Sense = Toplam crit şansınızın %30'u kadar extra Dodge

Bakalım neler olacak.

act sonlarındaki bosslara karşı etkili ama championlara geldin mi kötü / onun yerine damage resist. veren skiller daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

Quickening ve sweeping wind cok iyi oluo dodge veren mantayi yuzde 20 armor bonus ile kullanip guzel bi kalkan alip birazda resist itemi kasip sole 200 sonra tum resistleri max olana esitleyen passive alip deli gibi manta spamlamak lzm ama sprit izin verio eger deli gibi spama bitmio yani sprit ama yinede vortex sentry wall illusion felan tarzi abuk sabuk elitler hayattan sogutuo.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Infernoda healing mantra spam kurtarmıyor.

Bu akşam şu dodge buildini deneyeceğim bakalım ne olacak.

The Guardian's Path = %15 Dodge
Dodge Mantra = Spamladıkça %30 Dodge
Cyclone = %20 Dodge
Dash = %20 Dodge
Sixth Sense = Toplam crit şansınızın %30'u kadar extra Dodge

Bakalım neler olacak.

sixth sense çok çok kötü ya, oyunun en kötü pasifi filan. crit'in %100'ü filan olsa ancak kurtarırmış. onun dışında dodge genel olarak çok iyi, frost cc'sinden disko lazerine kadar tonla kritik olay dodgelanıyor gördüğüm kadarıyla.

ama tabii ağır diminishing var, cap ne bilmiyorum ama yanında yedek birşeyler olması gerek. vurdular mı iyi vuruyorlar çünkü.
Arnis said:

Hell act 4'deyim simdiden Healing spam zorlamaya basladi, dene basarili olursa bende inferno'da onu kullanirim.

2012 yılında hala scale olmayan ability koyan yetersiz oyun tasarımcıları nedeniyle maalesef. ancak %15 shield mantra spam ve büyük hp pool ile dayanılıyor. mono act 1'de iyi kötü ilerleyebildi öyle.

ben şahsen 4 property olayı yüzünden bayağı soğudum infernodan dün oynarken, iyice item'ları düzeltip öyle girişmek lazım ancak. ömür törpüsü bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

infernoda dun gece act1 de biraz tutunabildim, skeleton kingi gectik vs. 1 hand shield(%19chance max 4.7k block), armor increase (deadly reach ile 7.8k armor (%71-75 dmg reduct ediyor)), ve butun resistlerimi %55e cektim(ah den mavi all resist+main stat itemlar pahaci degil) ..AoE poison ve desecrate, mortar bi nebze mantikli vuruyor, ama arcane laser halen affetmiyor..ha bide, inner sanctuary baya is yapiyo gibi geldi bana..koridorlari tikiyor, ehe bide deadly reach ile muthis uyumlu..(simdilik dmg reduct rune kullaniyorum)

bide cok dps lazim, mavi eliteler cok uzun suruyor, enrage e giriyor..heal mantra/boon shield spam gidiyorum halen, tum takimin vitalitysi artti, shieldda scale olup iste 35k vitalityli insana 4.5k buffer sagliyor 2sn de bir..ama invul minions/extra health/illusion/arcane bir elite ekip geldimi..baya tatsizlasiyor.

edit: aslinda..mantra of conviction spamlesem heal yerine, butun partye %48dmg boost olacak devamli (ilk 3sn buffi) dps belki toparlar..da heal yeto o zamanda..eheuh

bakalim..
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi bi gozum hep AHde ama 60 itemlari icin hele resistli felan olanlari kesiyorum devamli aliorum ama forumlarda benden kat kat daha iyi gearli adamlar aglio melee iskence diye, dun epey ilerledim act 1 de ama 2 kere resetlemek zorunda kaldim 2 tip pack yuzunden vortex molten wall kite desen olmuo co-op icin bi monk daha varsa 2 monkda guzel olabilir.

Aslinda isin ilginc tarafi her packin kesilebir ama skill degistiremioruz ya o cok kotu barlarda yer bile degistirince gitti buff bu arada 750dps 2-h guzelmis ama insanlar hep attack speed onerio o critledigin zaman 15 sprit veren primary ile kullanmak icin.

2-h ler daha hizliymis simdi fark ettim :p

2h ler daha mı hızlı? alla alla ben bilmiodum bunu.. eminmisiniz yaw?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...