Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

şahsen hala crippling + mangle, air ally, sweeping winds + süre uzatan, mantra of healing + heal arttıran, (mantrayı değiştiriyorum grupla oynarken) direct heal + dmg self-buff, serenity + self-heal kullanıyorum. lvl 56, act 2'yi bitirdik, grupla oynuyorum gerçi ama single da bunun gibi oynardım.

hp çok önemli, düşük bırakmayın. zaten lvl arttıkça bir vit'in verdiği hp miktarı da yükseliyor, ölçekleniyor. diğer statların verdiği değerler aynı kalıyor. 40dex+40vit giyin 100 dex giyeceğinize.
Sosyal ağlarda paylaş

reporting in: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#UTXegQ!TcV!ccYcbZ
inferno da şu an bu buildle ilerliyorum 30k hp, 100+ all resistim, ve 3.5k armorum var

serenity nin aoe bubbleı çok hayat kurtarıyo frozen, arcane ench moblarda fln

near death experience olmadan ilerlemek imkansız gibi bişey, bi mob bi vuruyo direk cd ye giriyo skill

7sided runeuyla beraber birbirine çok yakın normal mobları 4 kişilik oyunda bile öldürebilmek mümkün ayrıca üstüne gelen lazer varken, freeze bomblar patlamak üzereyken açınca hayat kurtaran bi skill

iice item toplamadan tanklamak baya zor, bi barb ı supportlamak çok daha kolay şu an için
Sosyal ağlarda paylaş

deadly reach neden kullanmıyorsunuz abi pack moblarda falan. gayet güzel aoesi. hem slow da veriyor güzel. aoesi de çok iyi. özellikle 2. ve 3. hit direk karşı tarafı yarıyor.

nightmare geçtim gear de fena değil ama rare moblara mele yanaşmak imkansız gibi bir şey.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#WZXijQ!Yce!aYYZZb build bu. solo için tabi. bosslarda fist of thunder kullanıyorum bazı skilleri değiştiriyorum. hem dayanıklı olsun hem de iyi heallesin istiyorum ama anlamadım bazı rare packler cidden tek atıyor.

özellikle arcane enchanted waller olanlar falan, mortar olanlar eziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl58im, hell act 3, co op..

ayni dertlerden muzdariptim..spirit regeni arttirip 4 skilimide defansif almak zorunda kaldim..mouse sag klikde mantra of healingin shield veren rune u var..ve her 2-3 sn de bir onu spamleyerek grup ayakta kalabiliyor..

ya anlamadim, o kadar skili var monkun..grupla oynarken hell ve uzerinde hicbiri ise yaramaz hale geliyor..yani ekipte birisi monk ise mutlaka healing mantra spamlemek durumunda kaliyor..o kadar abilty var ama kullandirtmiyor..

yani bilmiyorum grupla oynayan hell ve infernodaki monklar, siz heal ve tank disinda...hatta acik sorim ya, heal mantra spam disinda birsey yapmaya zaman bulabiliyormusunuz?

kullandigim bubuild
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Zegna said:

suan fist of thunder ve quickening runeunda bug var, crit vuruslarda degil tum vuruslarda spirit regen yapıyor.

nerflenene kadar imba bi sekilde spirit sorunu olmadan akabilirsiniz :D

Buglı değil hocam. Calculator'da tanımına bakarsan, daha hızlı spirit verdiği yazıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yani bende abandim vitality e 37k ya cikiyor (dps 5k ) earth mystic ally ile, MoH(boon of healing) rune u herkesin HPsi ile orantili 2snlik shield aciyior + 3snlik baya guzel bir heal atiyor, onu spamleyince (2-3sn de bir spamleyebiliyorum) herkese baya baya saglam buffer geliyor..

ama...dedigim gibi..shield/mantra bot gibi hissediyorum su anda. baya baya mantrayi mouse sag click'e aldim...infernoda tahminimce farkli birsey yap(a)mayacagim..

:(
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide, 2 handed stafflara cok laf ettm en basta, fakat attack speedi ve life leechli, dpsi yuksek birtane bulursaniz AHden ucuza, sunu bir deneyin :)

1.Breath of heaven (blazing wrath rune %15 boost)
2.mantra of conviction (overawe ilk 3sn %48boost)
3.istege bagli biraz daha dmg boost veren bi abilty daha
4.seven sided strike (sudden assult %1007)

kamyon gibi vuruyor. life leech de cabasi. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...