Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

o rune işte delerse hasarı %70 artırıyor. hungering arrowun en yüksek dps rune'u. %35 şansla delip %195.5 wep dmg veriyor. ilk rune ise %50 şansla delip %115 hasar veriyor. ama sanki o rune u takınca skill yavaşlıyor gibi geldi bana.

edit: birde ilk rune'un hasarı çok az daha düşük olsada bu %70 liğe göre delme şansı ve dolayısıyla vurma şansı yüksek olduğundan fazladan, silahlara vurunca heal veren mor gemleri takarsanız heal açısından daha başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

o rune işte delerse hasarı %70 artırıyor. hungering arrowun en yüksek dps rune'u. %35 şansla delip %195.5 wep dmg veriyor. ilk rune ise %50 şansla delip %115 hasar veriyor. ama sanki o rune u takınca skill yavaşlıyor gibi geldi bana.

edit: birde ilk rune'un hasarı çok az daha düşük olsada bu %70 liğe göre delme şansı ve dolayısıyla vurma şansı yüksek olduğundan fazladan, silahlara vurunca heal veren mor gemleri takarsanız heal açısından daha başarılı.
Onun hesaplamasını yapmışlardı. http://www.diablofans.com/topic/37730-n-depth-look-at-hungering-arrow/
Puncturing arrow daha iyi. Shatter arrow 3 ok da vurursa en iyi ama sadece 1 ok geri dönüp hedef arıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nephalem Valor is one of the major new systems in Diablo III and it kicks in at level 60. Keep in mind that this is still in testing and we’re still working out the details. Here’s how it currently works internally: Rare and Champion packs already have great loot on them. By killing a Rare or Champion pack, not only do you get their loot, but you’ll also receive a buff granting you increased magic find and gold find. However, if you change a skill, skill rune, passive, or leave the game, the buff disappears. As an extra reward, if you kill a boss while this buff is active, you’ll receive extra loot drops from that boss.

The exact amount of magic find and gold find provided by the buff is still being reviewed, as is the amount of extra loot you get from a boss while the buff is active. We’re also playing around with whether or not the buff stacks, what the duration should be, and whether or not it should persist through death. We want to make sure the buff is strong enough to make staying in your current game more rewarding than creating a new game. At the same time, if the buff is too strong, it risks making shorter play sessions feel not worthwhile.

We expect this system will encourage players to stick with a skill build of their choice, select an area of the game they enjoy, and sweep it for rare and champion packs on their way to a boss, finishing off a run with a boss that’ll be worth killing. If you wanted a shorter play session you could be done at that point, but if you have more time, the path of least resistance would ideally be to stay in the same game and make your way towards the next boss.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#acgVXQ!Yce!YbYbba şu anki buildim, level 55im sanırım hell act 2.
solo oynarken multishot spamle her şey temizleniyor rahat rahat, championları falan baya peşimden koşturmam gerekiyor.
ama coop oynayamadım bu buildle reskille bağlıyorlar, muhtemelen frost arrow falan alıcam rapid fire yerine.

shadow power - gloom da baya iyi, 3 saniye tanklayabiliyorum 20% life steal 65% damage reduce ile.
ve tabi ki preperation - battle scars.

bu arada multishot build yaparsanız aklınızda bulunsun, cold damage ekleyen silah alırsanız multi shot bütün canavarları snared ediyo otomatik, cull the weakten 15% damage geliyor mis gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar bende infernoda kullandığım stratejiyi paylaşıyım istedim eğer sıkıntı yaşayan varsa aynı şekilde alt seviye zorluklardada etkili olucağını düşünüyorum.

öncelikle smoke screen ve (lingerin fog) + preperation (back up plan) kesinlikle şart onlarsız olmuyor maalesef. hatred builder olarak hungering arrow (devouring arrow) alıyoruz yanınada elemental arrow (frost arrow) ve companion (bat companion) yaptıkmı tamam sayılırız. geriye kalan son skill için açıkçası ben pek birşey kullanmıyorum istediğinizi alabilirsiniz ama discipline kullanan bi skill alınca smoke screen + prep kombinasyonumuz bozuluyor.

passivelerede cull of the weak + steady aim + archery vericez.

ondan sonra gerisi tamamen kiting ve smoke screeni dogru zamanlarda kullanabilme. birde elite packleri kitelıycagımız rota önceden temizlememiz(wallerlara dikkat tabi)

en az 46 benim tavsiyem 47 discipline e ihtiyacımız varki 3 kere üst üste smoke screen atabilelim 12sn burdan üstüne prep bastıkmı o da bi 9 saniye daha etti 18sn lik bi immunity durumu var preperationın proc.laması durumunda süre gitikçe artabiliyor ben en fazla 45sn görmüştüm, bu yüzden chest ve quiver itemlarında discipline lazım.

bu durumdanda en fazla nasıl faydalanırız sadece ama sadece dexterity kesinlikle vitality i geçiyoruz ve 2h crossbow yada bow kullanıyoruz bende şu anda bow var dps 717 tabi 1k dps üstü itemlarda mevcut ama ben bulamadım uygun fiyata yada düşüremedim :D

bu taktikle inferno act1 baya kolay alıştığınız zaman şu anda inferno act2 yide yarıladım taktik oturduktan sonra oyun baya smooth ilerliyo hiç ölmeden elite packleri kesmek mümkün tabi ilerde ne olur tam bilmiyorum açıkası son 2 gündür pek giremedim oyuna sınavlar vs ilerde nasıl olur bilmiyorum ama act2, act1 e göre ciddi biçimde daha zor.

elitelere gelirsek beni şu ana kadar en çok zorlayanlar görünmez olan tipler açıkçası onları geçiyorum çünkü kesmek cidden çok zahmetli sana vurmadıkları zaman görünmez oluyolar ve followerımda one shot olduğu için çok vakit alıyo. tabi bizde full dps gittiğimiz için one shotız kesinlikle damage almamamız lazım.

18.500dps ve 32.500 hp de şu anki durumum.

şu an için böyle kısaca :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...