Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

aente said:

hakikatten kimse rapid fire kullanmıyor mu, özellikle single target'ta damageı inanılmaz parçalıyor adamı, hafif mouseu sağ sol yaptırırsan aoe olarakda çok fena tartaklıyor packleri, tabi öyle basılı tutup bekleyebilmen için önunde birileri olması lazım, soloya uygun bir skill değil co-op işi.

coop önümde barbar tanklarken 1'den 33'e kadar kullandım ve kullanmaya devam edeceğim görünen o ki, kelimenin tek anlamıyla eritiyor. hedeflere vurmaya zaman bulamıyor melee çoğu zaman heh.
_Spartacus_ said:

said:
rapidin sustain costu düşük, açma kapama costu çok yüksek olduğu için sabit durmaman gereken (yani oyunun zor kısımlarının 99%ı falan) kısmında çöp oluyor.
Witherin fire bu sorunu çözüyor nispeten.

- barb'dan pound of flesh üzerine vengeance
- bat comp
- withering fire
- prep + punishment
- crossbow/bow (hand xbow çok hızlı hatred tüketiyor)

bunları kullanmaya başladığımdan beri bir kere "hatred bitti" mesajı çıkmadı. bosslarda dahi. herşeyi eritiyorum. birileri yaklaşırsa strafe evliyası styla.
Sosyal ağlarda paylaş

hell'de witch doc. arkadaş ile ilerliyoruz.

o hex, ben stun'lu ninja yıldızı atıyorum. altından kalkamadığımız fight yok. onun dışında devouring arrow.
büyük trashlerde multishot.
gerisi bat, smoke scr ve prep.

çok dengeli güzel oldu.
setup değişirse değişir tabi. bize cuk oturdu
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

OHooo sen de geçtin beni ya ben hala 18deyim ama günde 1,5 saat anca oynuyabiliyorum onunda çoğu haritada açmadık yer kalmasın diye boş boş gezmekle geçiyor.

Valla ben oturdum mu 2-3 saat oynuyorum ama her gun oturamiyorum.
Oynayinca da, ayni dedigin gibi, gormedik yer, tiklanmadik sanduka birakmiyorum. 10 sene beklemisim, hemen bitsin mi yani? :))
Sosyal ağlarda paylaş

barbar monk wd wizarddan sonra bunu deniyim dedim, barbar ve wd ile normali bitirdim, wd akiyor cok basit ama dh cok oluyor ya da ben beceremedim. devamli yerdeyim level 12 tabii daha bilemiyorum ilerde nasil.

su ana kadar normal icin konusursam

wd>wiz>monk>barbar olmus dh icin fikrim cok kotu an icin :D yerden kalksam yazicam birseyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla SS nerf cok saçma olmus survival açısından. Sebep basit:

1. Zorluk seviyesi olarak Hell act4 ve üstünde rare packler slow yemiyorlar genelde kite seçeneği ortadan kalkıo ve tanklamanız imkansız. 1 shot çekiolar.

Burda devreye SS giriyor => Aggro düşürüyordu ve preple beraber bir süre rare packleri tanklamanıza yarıyordu.

Kısa haliyle forumda aggro düşürmediği yazılmış ve 2 saniyeden az sürüyormuş lingering fog rune ile beraber. Ayrıca cooldowna giriyor. Devamlı SSde kalınmıyor yani. Bu ne demek oluyor derseniz,aggro düşürmediği için büyük bir ihtimalle 1 shot yiyiceksiniz. Yada +30k hp ve resistance stackliyceksiniz deli gibi 2 shot yemek için.

Oyunu zorlaştırmak adına yapılmış çok yanlış bir hareket. Böyle bir nerf yerine SSde damage yapmamız engellenebilirdi. Cok daha mantıklı bir seçenek olurdu.

Packlerin bosslardan zor olması gerçekten içten içe güldürüyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...