Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

valla witch doctor'ın petlerine çatara çotara vuruyorlar, dh'de de vuruyorlardır muhtemelen, hiç vurmasalarda garibim pet aoe'den, yerden biten lav ya da asitlerden yatıyor heh.

yalnız lvl 34'de hala bazı maviş itemlarıma rağmen single target'a bildiğin mouse1'e basarak 1861 falan vuruyorum, çok hayvani dmgı var gibime geliyor charın. Daha sadece normal'i bitirdik nightmare'e bu gece başlıyoruz.

Barbar benim dmg outputum daha fazla diyor ama ben alırsın babayı diyorum, hangimiz haklı bilemiyorum ama cidden sağlam dmgı var sanırım dh'nin, mage'e göre de survival'ı daha yüksek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nighmare lvl 40 oynarken bazen chatte yakalanıyorum packlere entera basıp mouseu elime alana kadar ölüyorum 2sn içinde.

Dikkatli oynadığım sürece sıkıntı yaşamadım mare soloda şu anda act 2 ortalarındayım. Ama coop'ta daha zorlandık WD+DH olarak.

Benim sorum gear ve stat üzerine olacak. Stat önceliği yaparsak şöyle bir sıralama uygun mudur

Dex
Vit
MF

Bunun dışında önemli olan statlar vs ne önerirsiniz.

P.S. Quotelayarak cevap verin plx cevabı görmeyebiliyorum bazen
Sosyal ağlarda paylaş

Sen tavsiye etmiştin zaten de bir kere deneyince geri kalan bütün primary secondaryler gereksiz geliyor.

Frost arrow passive Cull of the Weak'le de süper sinerjili.

Survival için smoke screen win zaten, bu skill olmasa DH oynanmazdı hiçbirşekilde. Tumble almayan da yoktur sanıyorum. Prep de şart hell ve üzerinde diye tahmin ediyorum.

Geriye 6. skill kalıyor. Onu genelde multi shot aldım. Rain of Vengeance'da iyi olabilir ama kararsızım.

Bu arada insanlar nasıl rapid firela oynuyor hala anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRdTlj!ebX!bZZZZZ

lvl 40ım, şu an bu var (nightmare act iideyim şu an)

çok da memnun değilim açıkçası, neyi neyle değiştirmek ne yapmak gerekir dersiniz?

ideal build nedir yani

bir de act 2 için lvl 40 çok olmadı mı ya, fazla mı kasmışım arada sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Elemental arow - lightning balls en iyisi critic attikca stun ediyo :) ustune ustluk line halinde dmg veriyo yakinda nerf gelir buna
Bu arada benim favorim Rain of vengence- stampede

Yalniz benim vaultla ilgili bi problemim var bazen, kaciyim diye zipliyorum hop inerinmez geri gidiyor. İki kerede basmiyorum acaba normalmidir? Yoksa arasira lag oluyo 300-400ms (normaldede 250 ms felan :( ) ondanmi oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRdTlj!ebX!bZZZZZ

lvl 40ım, şu an bu var (nightmare act iideyim şu an)

çok da memnun değilim açıkçası, neyi neyle değiştirmek ne yapmak gerekir dersiniz?

ideal build nedir yani

bir de act 2 için lvl 40 çok olmadı mı ya, fazla mı kasmışım arada sdf
Fena değil bence. Tek hatred spender'ın elemental arrow'ken bat companiona çok ihtiyacın olmaması gerek ama. Onu değiştirebilirsin bir tane hatred spenderla.
Sosyal ağlarda paylaş

Twin Chakrams sadece ben mi kullanıyorum ? Yolunun üzerindeki herşeye damage vuruyor ve 2'si S çizerek ilerleyince çarpmadan geçmediği mob kalmıyor.

Yani bana göre Diablo 2'deki hammerdin'in daha aşmış versiyonu. Bat Companion ile kullanınca nerdeyse sınırsız atılıyor.

Ben lvl47 oldum hala main skill twin chakrams. Boss 'larda da rapid fire hala çok iyi bana göre. Yalnız withering fire ile kullanmak lazım, physical damage'i fire damage'e çeviriyor. Öbür türlü Dps ciddi düşüyor gözlemlediğim.

Build bu : http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bcVeXT!bYe!ba.aZZ
Sosyal ağlarda paylaş

valor kaybetmemek için skill değiştiremediğimizden benim infernodaki allarounder buildim bu
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRXVjl!Yce!YZZbYb

çok bi itemım yok (hala lvl30~ item falan var o derece) ama 12.5k karakter ekranı dmgıyla (ki 2h xbowla bu yani critde 50% fazla vuruyor diğer rangedlara göre) 2 kişilik coop dmgını tek başıma sırtlıyabiliyorum arkadaşım tank oynadığı ve 500 falan vurduğu için asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...