Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Bu arada şöyle bişey daha farkettim 1h crossbowlarda silahlar +10 verebiliyoruz discipline, karakterdeki max disciplini 70 e kadar çıkarabiliyoruz e zaten 5x14 smokescreen + 5x3 cooldown beklemekten gelen süre desek 6 kere spam smoke screen'den 18 saniye invul oluyosun e prep fln derken işin içine proc olmadan en az 36 saniye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyun çıkalı 1 hafta oldu bu kadar acele ilerlemeye gerek var mı :P
Sakin sakin oynayın nasılsa daha 12 sene yenisi çıkmayacak :P
Bak lvl15 olmuşum daha agility vitality nedir en ufak fikrim yok. Düşen itemı dpsi yuksekse giy dusukse disenchant veya vendorla gitsin ile yaşıyorum hayatımı.
Sosyal ağlarda paylaş

klayton said:

merhabalar bende infernoda kullandığım stratejiyi paylaşıyım istedim eğer sıkıntı yaşayan varsa aynı şekilde alt seviye zorluklardada etkili olucağını düşünüyorum.

öncelikle smoke screen ve (lingerin fog) + preperation (back up plan) kesinlikle şart onlarsız olmuyor maalesef. hatred builder olarak hungering arrow (devouring arrow) alıyoruz yanınada elemental arrow (frost arrow) ve companion (bat companion) yaptıkmı tamam sayılırız. geriye kalan son skill için açıkçası ben pek birşey kullanmıyorum istediğinizi alabilirsiniz ama discipline kullanan bi skill alınca smoke screen + prep kombinasyonumuz bozuluyor.

passivelerede cull of the weak + steady aim + archery vericez.

ondan sonra gerisi tamamen kiting ve smoke screeni dogru zamanlarda kullanabilme. birde elite packleri kitelıycagımız rota önceden temizlememiz(wallerlara dikkat tabi)

en az 46 benim tavsiyem 47 discipline e ihtiyacımız varki 3 kere üst üste smoke screen atabilelim 12sn burdan üstüne prep bastıkmı o da bi 9 saniye daha etti 18sn lik bi immunity durumu var preperationın proc.laması durumunda süre gitikçe artabiliyor ben en fazla 45sn görmüştüm, bu yüzden chest ve quiver itemlarında discipline lazım.

bu durumdanda en fazla nasıl faydalanırız sadece ama sadece dexterity kesinlikle vitality i geçiyoruz ve 2h crossbow yada bow kullanıyoruz bende şu anda bow var dps 717 tabi 1k dps üstü itemlarda mevcut ama ben bulamadım uygun fiyata yada düşüremedim :D

bu taktikle inferno act1 baya kolay alıştığınız zaman şu anda inferno act2 yide yarıladım taktik oturduktan sonra oyun baya smooth ilerliyo hiç ölmeden elite packleri kesmek mümkün tabi ilerde ne olur tam bilmiyorum açıkası son 2 gündür pek giremedim oyuna sınavlar vs ilerde nasıl olur bilmiyorum ama act2, act1 e göre ciddi biçimde daha zor.

elitelere gelirsek beni şu ana kadar en çok zorlayanlar görünmez olan tipler açıkçası onları geçiyorum çünkü kesmek cidden çok zahmetli sana vurmadıkları zaman görünmez oluyolar ve followerımda one shot olduğu için çok vakit alıyo. tabi bizde full dps gittiğimiz için one shotız kesinlikle damage almamamız lazım.

18.500dps ve 32.500 hp de şu anki durumum.

şu an için böyle kısaca :D

Bu build güzele benziyor. Daha 47 yim ama alışmak istiyorum, şimdiden buna benzer birşey yapacağım. Bu buildi tam olarak nasıl kullanıyorsun sen, cycle nedir elitelerde / standart group moblarda? Smoke screen ve prep nasıl kullanılıyor yani?
Sosyal ağlarda paylaş

benzerini bende kullanıyorum, bu arada bola shotun %15 ihtimalle 2 dicipline veren rune unu alırsan daha uzun süre smoke kullanabilirsin, tavsiye. ama hızlı bir bow yada handxbow şart.

edit: birde smoke'un süresini 3 saniye ye çıkarıp, cull of weakness yerine tactical advantage almak daha başarılı bence
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda 58 levelim

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bRYdkl!Ted!cYcbYb

buildini kullanıyorum , tamamen critical saldırı ve survival üzerine denebilir (ne kadar oluyosa artık DH de...)

buildi kullanmadan evvel 2 adet soketi bulunan güzel bi hand crossbow almanızı tavsiye ederim
her iki soketede %45 ( veya basabiliyosanız daha üstü) critical damage eklendiginde çok sağlam bi critical hit damage elde ediyosunuz zaten
kite yaparken olurda zarar yerseniz vaultlayıp kaçıp entangling shotları atıyosunuz (life steal + normal regen + %2hp/sec )
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

şu anda 58 levelim

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bRYdkl!Ted!cYcbYb

buildini kullanıyorum , tamamen critical saldırı ve survival üzerine denebilir (ne kadar oluyosa artık DH de...)

buildi kullanmadan evvel 2 adet soketi bulunan güzel bi hand crossbow almanızı tavsiye ederim
her iki soketede %45 ( veya basabiliyosanız daha üstü) critical damage eklendiginde çok sağlam bi critical hit damage elde ediyosunuz zaten
kite yaparken olurda zarar yerseniz vaultlayıp kaçıp entangling shotları atıyosunuz (life steal + normal regen + %2hp/sec )

Inferno oynayanlar, bu şekilde trapli buildler ile oynanmıyor mu inferno kesinlikle? İlla smoke screen + prep şart mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de smoke screen + preparation kullanmak zorunda kalacak olmak epey canımı sıkıyor. Hell'de SK'yi geçtim ve hala vaultla idare edebiliyorum ama infernoda smoke screen'siz olmayacak gibi duruyor. Bu da oyun zevkimi baya azaltacak. Takılana kadar böyle devam edeceğim, o zamana kadar patch gelmezse yeni bir karaktere başlayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum tabi inferno'da oynayanların ne kadar işine yarar ama

level 37'yim, nightmare'de

Bola Shot - Thunder Ball
Elemental Arrow - Screaming Skull

passive'ler de steady aim, thrill of the hunt ve archery var

gruplar yanınıza yaklaşamıyor hiçbir şekilde, paso stun, root, fear üst üste.

43 olunca direk elemental arrow - lightning bolts'a geçicem, yüksek crit var çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

SS spamcılar, rapid fire'ı deneyin.

Crit chance'ı çok rahat abuk rakamlara çıkarabiliyorsunuz zaten, her critte de disc verme olanağı sağlayan passive ile ciddi iş yapıyor rapid fire çok hızlı ve birden fazla ateş ettiği için.

Bir 3-6 saniye daha katabiliyor ss chaining'e. Sonrası yine bekle babam bekle ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynanış tarzını çok sevdim classın. Yalnız tek bir skill üzerine kurulu hell ve üzerinde class (SS). Gidip de onu nerflerlerse direk char çöp olacak.

Tek sıkıntı 2 vuruşluk canın olduğu için biraz fazla dikkatli oynamak gerekiyor. O da yorucu oluyor zamanla. Bir de questleri haritaları hatırlamıyorum bir sonraki zorluğa geçince ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

hakikatten kimse rapid fire kullanmıyor mu, özellikle single target'ta damageı inanılmaz parçalıyor adamı, hafif mouseu sağ sol yaptırırsan aoe olarakda çok fena tartaklıyor packleri, tabi öyle basılı tutup bekleyebilmen için önunde birileri olması lazım, soloya uygun bir skill değil co-op işi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynı şekilde caltrops kullanımını sorucam, hiç işe yaramıyor mu yahu? ben daha nightmare act I'nin ortalarındayım da çok alıştım caltrops'a..nedir dezavantajı ilerleyen durumlarda? en basitinden discipline kullanımından dolayı SS'i filan mi zora sokması?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...