Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
1 de entagling shot
2 de chakram

kırılganlık olayından kaçabilmek için vault

caltrops kullanmayacağınızı varsayarak(entagle olduğundan) shadow power
fan of knives

ve lvl 20 olduğumdan başka açılan olmadığından haliyle strafe sadece.

chakram > elemental arrow bence, her yerden gelen düşmanlara karşı daha etkili, ayırca durup onu kullanmana gerek yok, chakramı çıkarıp ateş edip chakram bittiği saniye tekrar basıp ateş etmeye devam ediyorsun, enfes.

bu arada hero gerçekten kırılgan(hoş biri telefona bakmak dışında 2 kez falan öldüm sadece ama), act 2'ye geçtiğinizde daha da fark ediliyor.

ama bence hiç ölmeden hiç zorlanmadan oynamak çok keyifli değil, her an ölme riskin olup, taktip yapıp, pozisyon alarak oynamak falan çok daha zevkli, sanırım main charım bu oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

15k hp var gene tek yiyorum

defansiv SIFIR özelliği var dh ın sorun o. atlıyorsunuz hopluyorsunuz ama ıskalamayan bir mobun championı gelince de dizleri bükmeden öne eğilmekten başka yapıcak biey yok. öyle rahat oynanan bir class değil. lifeleechi bile çok az. köpek gibi dodgelıycaksınız herşeyi, hiçbirşeyi tanklamıycaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

Defansiv olarak gerçekten kötü durumda, çat diye üstüne dalan mobdan kurtulmak çok zor(nigtmare).

NM act 2 ortasındayız, sıkıntı yaşıyorum ciddi şekilde survive konusunda. 3 kişiyiz diğer ikisi barbar ve monk. Damage absorblayamazlarsa veya rare moblar bana dönerse gg zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Nightmare'ın başında olduğum için henüz çoğu rune ve pasif açılmadı, o yüzden ilerledikçe değitirebilirim ama şimdilik şöyle:

LMB: Hungering Arrow - Shatter Shot
RMB: Rapid Fire - Withering Fire
1: Multishot - Fire at will
2: Vault - Action Shot
3: Marked for Death - Contagion
4: Companion - Bat Companion

Pasifler: Vengeance, Steady Aim, Archery
Sosyal ağlarda paylaş

Hungering Arrow - Spray of Teeth
Elemental Arrow - Frost Arrow

Shadow Power - Blood Moon
Vault - Rattling Roll
Marked for Death - Valley of Death
Rain of Vengeance - Stampede

LMB çok önemli değil.
RMB bazı durumlar dışında AÇIK ARA en iyi hatred dump.

Vault için Rattling Roll dışında hiçbirşey kullanmayın. Zor durumlarda mobların arasından çift vault yapmanız gerekirken oneshot yersiniz yoksa.

Rain of Vengeancea - Stampede solo için şart, parti için gereksiz.

Kalan 2 slot duruma göre değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...