Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mouse

Auberon

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
"Tatar Ramazan" said:

Auberon said:

Mouse fln bakmadan yenisini mi gönderdiler? Nasıl oldu gönderme işlemi?

Bende eve tekrar bi bakim ama attım sanırım faturayı

Evet direk yenisi yola çıkmış, müşteri memnuniyeti odaklı adamlar çingen değil bizim firmalar gibi

Aldığım Vatan'a gitsem kesin bilmemkaç gün kontrol edecez diye süründürürlerdi beni.
Faturayı scan ettim, kablosunda stickerı zaten var ordan bakıp seri noyu falan yazdım, direk onaylanmış, adresi eksik yazmış İzabel ama mail attım düzeltirler sanırım.

Sen garanti kağıtlarını bulabilirsen onları scanle belki kabul ederler, daha olmazsa aldığın yere götürecen mecbur

ABV G500!!
1 sene dolmadan yeniledikleri g500 de patladı, aynı sorun sol tuş ya çift basıyor ya hiç basmıyor öff ak
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

"Tatar Ramazan" said:

Auberon said:

Mouse fln bakmadan yenisini mi gönderdiler? Nasıl oldu gönderme işlemi?

Bende eve tekrar bi bakim ama attım sanırım faturayı

Evet direk yenisi yola çıkmış, müşteri memnuniyeti odaklı adamlar çingen değil bizim firmalar gibi

Aldığım Vatan'a gitsem kesin bilmemkaç gün kontrol edecez diye süründürürlerdi beni.
Faturayı scan ettim, kablosunda stickerı zaten var ordan bakıp seri noyu falan yazdım, direk onaylanmış, adresi eksik yazmış İzabel ama mail attım düzeltirler sanırım.

Sen garanti kağıtlarını bulabilirsen onları scanle belki kabul ederler, daha olmazsa aldığın yere götürecen mecbur

ABV G500!!
1 sene dolmadan yeniledikleri g500 de patladı, aynı sorun sol tuş ya çift basıyor ya hiç basmıyor öff ak

abi şunun çözümü çok kolay ya. tuşu hafifce tırnağınızla kaldırıp içine üfleyin bitti gitti. toz birikiyor içinde ondan oluyor. şu kadar drama yapılacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

deathadder black edition vs deathadder 2013 ikilisinden hangisini önerirsiniz? 2013 bahar gibi gelecekmiş türkiyeye sanırım. fiyatı aynı olur gibime geliyor. ya da biraz daha fazla. ama kafama takılan bir kaç nokta var.

2013 olan mecburen synapse 2 driverı ile kullanılacak. online olma zorunlulugu var diyorlar program için(mantıklı gelmedi gerçi, ayarı çekip offline olabiliriz gibime geliyor) ama asıl onemli olan bildiğin spyware program. personal data filan da topluyor ve kullanmak için bunu kabul etmene zorluyor. bu açıdan eski legacy driver kullanılan black edition daha yakın gibi. eğer 2013 performans ve genel olarak daha iyi bir mouse ise kullanılabilir de.

siz hangisini tercih edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

deathadder black edition vs deathadder 2013 ikilisinden hangisini önerirsiniz? 2013 bahar gibi gelecekmiş türkiyeye sanırım. fiyatı aynı olur gibime geliyor. ya da biraz daha fazla. ama kafama takılan bir kaç nokta var.

2013 olan mecburen synapse 2 driverı ile kullanılacak. online olma zorunlulugu var diyorlar program için(mantıklı gelmedi gerçi, ayarı çekip offline olabiliriz gibime geliyor) ama asıl onemli olan bildiğin spyware program. personal data filan da topluyor ve kullanmak için bunu kabul etmene zorluyor. bu açıdan eski legacy driver kullanılan black edition daha yakın gibi. eğer 2013 performans ve genel olarak daha iyi bir mouse ise kullanılabilir de.

siz hangisini tercih edersiniz?

şimdi baktım da black edition da alsam 2013 de alsam win8 için legacy driver yok. o salak spyware programı kullandırtıyor illaki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 2013 deathadder ile black edition arasında ne kadar fark var ki abi sonuçta beklesen biraz dpi artmıştır zaten gayet iyidi sensör be'de ne bilim naapmış daha iyi olarak adamlar anlamadım he belki lift off biraz azalmıştır eğer fps oynuosan black editionda lift off distance uzak mouse bildiğin kaldırman lzm.

Al sen al huzuru bulucan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...