Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

DrStein said:

Nasıl anlıyosunuz karşınızdakinin ne olduğunu?
Bir bakışta karşıdakinin ne olduğunu anlayabilen var mı, bunun incelikleri var mı?

argoi said:

Aslında ilk bir Kaç WvW de bende anlamamıştım. Özellikle Range karakterile oynadığınızda zor oluyor. Ama bir süre büyüleri yada skilleri takip ettiğiniz zaman oldukça kolaylaşıyor.

adamı targete alınca heal barın üstünde resmin yanında class simgesi çıkıyor ya ?
sizde cıkmiyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

"Ben ve 10dan fazla arkadaş 3 gün içerisinde 80 olduk ve şuan exotic setlerimizi istediğimiz an tamamlayabiliyoruz"

başka bir forumda gördüm sormak istedim. Istedikleri anda exotic setleri nasıl tamamlıyor acaba bu arkadaşlar?

80 zindanlarına gidip farm yapıyorlar, düşen şeyleri aralarında takaslıyorlar.. gibi birşey mi?
Sosyal ağlarda paylaş

karma setini buldum. 80 haritasında 3 tane event yapılıyormuş, vendor sonradan geliyormuş.

coin set dediğin, Mystic Coin? onu bilmiyordum.

Yani 80 oldumda, pvp için kısayoldan set yapayım diyorum. Yukarıdaki mesaj kadar kolaysa..
Silahları marketden aldımda gerisini nasıl ayarlarım diye bakınıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gold pek yok, setede yatıracağımı pek sanmıyorum.
Zindanlardan set yapmaya çalışmak ızdırap o halde?

@DeviantSun
bu karma vendorunun fiyatları normal sanırım. 80 lvl exotic set parçası için 42k istiyor. Pvp deki dandik rare için 64k istediğine göre bunun fiyatı normal kalmış diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...