Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

İlk 24 dakika boyunca saçmalamışlar, sonraki 10 dakika ranking, ladder, matchmaking ile milletin ağzına bir parmak bal çalmış.Jonathan Sharp söz sahibi biri değilken böyle bir videonun hiç bir anlamı yok.Forumlarda John Peters'ın Lead PvP designer olarak "bir avuç adamla çalışıyoruz, her istediğimizi yapamıyoruz..." postunu direk iç ettiler.Sonra da sıradan bir programcıyı sus payı versin diye önümüze dikiyorlar.

Yazık şu oyunun potansiyeline yazık...Eminim benim gibi 5 yıl bekleyen bir çok insan mevcuttur.PvP'yi e-sports yapacağız deyip, en önemli e-sport öğeleri ve dengeden yoksun bir şekilde "aftermath" olarak piyasaya sürdüler ve sıçtılar...

Şu videodaki elemanlar ayrı hikaye zaten.Daha rated matchmaking, ladder, observer mode olmadan bu oyuncular kendilerine nasıl "top tier" oyuncu der onu da aklım almıyor.Ben takımımla Chieftain Ninjas'ı sadece 50puan vererek yeniyorum ama nafile...

Sürekli "ilk oyundan farklı bu oyun, pvp yi herkes için tasarlıyoruz, ilk oyunun zorluk seviyesi yeni oyuncular için uygun değildi" vs... diye demeçler verdiler, videoda jonathan sharp bir çok yerde ilk oyunu referans gösterip "ilk oyunda şöyle güzel bir sistemimiz vardı onu da ekleyeceğiz" diyebiliyor.Bir de utanmadan bütün bu eklentilerin ergen liseli espirisi yaparak "seneye" geleceğini söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

offical forumlarda direk herkes dalga geçiyor zaten biri kalkıp bunu bunu getireceğiz deyince. çıkmaz ayın son çarşambası gelecek herhalde. Bu kadar eksik çıkarıyorsun oyunu madem, ilk aylarda adam gibi düzelt bir şeyleri ama bakıyoruz pvp'de neredeyse hiçbir sistem gelmemiş. PvP nasıl olacak deyince GW'yi biz yaptık unutmayın diyen adamlar oturmuş PVE ile uğraşıyor. yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece bir fark var yalnız.İlk oyundan aynı guildde olduğum ve şu an da Ea Games'de çevre tasarımcısı olarak çalışan amerikalı bir arkdaşım var.Adam der ki "İlk oyunun PvP bölümünden kimse kalmadı, hatta bir kaç tanesini biz bünyemize aldık geri kalanlar kendi şirketlerini kuruyorlar".Eğer bu doğruysa zaten ki PvP'nin şu haline bakarak bunun doğru olduğuna inanıyorum, bu oyundan mucize beklemek yersiz artık.

ESL Avrupa adminleri reddite yazmış esl.Millet ağzının payını vermiş bir tane Anet yetkilisi cevap yazmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

@Trevanian
şu söylediğin oldumu yani. 10-15 gün kadar önce 1 haftalık oyuna ara vermem gerekmişti. Şimdi yeniden indireyim diyip önden foruma bakmak istedim. Şu yazını okuduktan sonra vazcaydım direk :p
gw deki beklentim hep geleceğe yönelik olduğundan sen bu düşünceleri az önce çürüttün.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası ben pvp sini beğeniyorum. Insanlar skor tablosu için ağlıyor genelde. pvp eğlencelide...
Wvwvw tırt ama en ufak bi lafım yok. Sakızına kapışıyoruz :D. Wv3 ü bu oyunda anlamlı hale getiremezler zaten. Oyunculara ne verebilirler? item oyunu değil. Oyuncuda başka birşey için ciddi ciddi wv3 de uğraşmaz.

Farzedelim wv3 ü anlamlı yaptılar. Liglere böldüler. Ilk ligde iyi bonuslar var diyelim. Insanlar karakterlerini ilk ligdeki serverlara transfer etmeye başlayacak ve herşey anlamını yitirecek. Benim tahminim wv3 kesinlikle düzeltilemez. Wv3 ciddiyetsiz pvp alanı benim gözümde (wow da BG neyse, burdada wv3 o bana göre)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...