Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Gandara wv3 de o kadar kötü mü? Birşeyler denenniyormu en azından?

Ben seaferer's rest deyim ama wv3 de pek bizden grup göremiyorum. Akşam vakti birileri oluyor. Gerçi 2 gündür giriyorum ama banamı denk gelmedi acaba? Haritadan baktığımda ise bizden pek uğraşan yok gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçde sıkıcı değil merak etme. 1 dakikalık bir koşu ile aksiyona girebilirsin :D. Kestirme yollar var.
Birde tek başına değilde, en az yanına 1 arkadaş alırsan birbirinizi reslersiniz en azından. Zaten grup ile oynuyorsan sorun yok. Wipe yemek saatler sürebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aralık ayı'ndaki Wintersday event'i en az Halloween event'i kadar büyük ve tema olarak ilk oyundaki Wintersday'den biraz farklı olacak. Lore bakımından ilk oyundaki tanrıların Tyria'yı terk etmesi nedeniyle olaylar biraz farklı gelişecek. Detaylar belli değil.

çöp
said:
Yakın zamanda yeni bir dungeon.

geç
said:
Yeni PvP haritası ve yakın vadede olmamak kaydıyla Halloween'deki Reaper's Rumble tarzında MOBA olayına yakın ekstra minigame tarzında PvP aktiviteleri.

tek harita -_- minigame -_-
said:
Oyun dünyası üzerinde ekstra PvE aktivitelerinin gerçekleştirilebileceği küçük - orta büyüklükte yeni bir ada. Bu ada ve dünyanın geneli üzerinde dünyanın yapısını değiştirilebilecek düzeyde tüm haftasonunu kapsayan uzunlukta event serileri.

pve geç

gw1 şöyle pvp böyle pvp dediler ki öyleymiş gerçekten.
ama şimdi o adamların da hiçbir umudu yok yani.
neden hate mesajı dizmişiniz bana anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Fena değil oyun bu arada full yani oyun serverlar 3w sıra bekliosun orr eventlarında sürekli adam var felan instance aradınmı adam buluosun.

Oyunda ki parayla ulaşılan şeylere gayet oyun içinden ulaşılabilinio olmasıda güzel gold convert olayı sayesinde.

Beklentiler hep yüksekti kimisi için karşılanmadı ama kimisi içinde oyun mükemmel. Ben necro kasmaya başladım warriordan sonra onu zevkli buldum Nord mekanları felan çok güzelmiş mesela humana kıyasla yada hüman baydı artık.

İlk expansiondan önce çok acaip bişey eklenmez kanımca artık beklicez beklerken para vermioz zaten oynamak için arada açar takılırız
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynuyorum. iki karakterim var, setleri tamamlandı. legendary kasmıyorum. biraz wvw'ye giriyorum, biraz farm yapıyorum bizim guildekiler ile. muhabbet oluyor vakit geçiyor. herkes setleri tamamlasın, 6-7 kişi wvw ye gidicez, büyük guildlere az da olsa bir yardımımız olur inşallah gandara'da. oyun muhteşem demiyorum ama oynuyorum işte.

oyunun beğenmeyen, iade edenlerin fikrini de merak ediyorum. ne oynuyorlar? var mı tavsiye edecekleri, şu oyun canavar gibi dedikleri bir oyun. wow olmasın, çünkü hiç oynamadım, yetişemem millete.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bırakanların kafası farklı işliyor işte onlar oyunu oynayalım yapılacakları yapalım en iyi itemleri alalım bitirelim diye bakıyorlar. onları da bitirince herhangi bir challenge yok deyip kesip atıyor.
ama işte oyunun o kısımdan sonra başladığını, bir farm bir yarış olmadan sindire sindire wvwvw'de adam pataklamanın keyfini, guild inle organize bir şekilde tuttuğun zonların getirdiği puanların keyfini falan bilmiyorlar o yüzden işte 'eeeh bitti işte oyun' diyebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ladder yok guild ladder yok rank yok felan böle şeyler önemli alliance oluşturma yok adam gibi oyunun ui olarak desteklenmesi gerek + rank sistemleri gelmesi gerek pvp adam dövüp ego kasma olayı 1978de kaldı artık.

Oyunun adı guild wars guildler oyuncuyu farm yaparken hızlandırmaktan başka pek bir işe yaramıyor malesef.

GvG 3W düzgün rank ladder sistemi ona göre server match uplar daha sonra sezonluk ödüller guild ödülleri misal serverında 1.ci olan guildde bir back felan yada o tarz bir sürü insanı oynarken birşeyler hedeflemeye yönelticek şeyler lazım. Otur legendary kas oda çooook gereksiz uzun abi.
Sosyal ağlarda paylaş

@trathias en iyi itemı yapıp bırakayım deseydim zaten kapanıp legendary kasardım. ben wvwvw falan ilgilenmiyorum. adam pataklamak dediğin kimin sayısı daha fazlaysa öbürünü yenmesi. fakirliğimden de olsa gerek 3.2ghz ve hd5770 ile 12 fps almak wvwvw'de hiç eğlenceli değil. ben pvp istiyorum oyunda dengeli düzgün bir pvp yok. zerg umrumda değil. hele bi de 40 kişi gezen invaderların anca 5 metre ötende belirmesi durumu gına getirdi. herkes beğenmek zorunda değil ne bu sinir?

bunu oynamayıp başka bişeyi seçmek zorunda da değilim. elde olan oyunlarla devam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...