Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Abi şu MK instanceını bugün ilk kez yaptım da, sonsuza doğru düşerken; başka bir grubun instanceına girdim çok garip oldu asdf.
3 kişi MK'yı öldürmeye çalışıyoduk; sonra ben uçurumdan aşağı düştüm, düştüm, düştüm. Sonra 5 kişilik başka bir grup peydahlandı. Beni reslediler ve 6 kişi olarak MK öldürdük :D
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Abi şu MK instanceını bugün ilk kez yaptım da, sonsuza doğru düşerken; başka bir grubun instanceına girdim çok garip oldu asdf.
3 kişi MK'yı öldürmeye çalışıyoduk; sonra ben uçurumdan aşağı düştüm, düştüm, düştüm. Sonra 5 kişilik başka bir grup peydahlandı. Beni reslediler ve 6 kişi olarak MK öldürdük :D
:D
Sosyal ağlarda paylaş

15 kasım olayı content sanırım. Varolanda bir değişiklik yapılmayacak. Umarım daha yüksek statlı yeni bir şey uydurmazlar. Birşeyleri farmlatmasınlarda, insanlar istiyorsa gidip yapsın...

şekeri çantalara yatırıyor sanırım millet. O çantalar içinde çok düşük şansla güzel şeyler varmış. Sizede çıkabilir. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam 4.cü phase başlıcak halloween event Lion's Archda gece boyunca durmadan parti yapılıcakmış sdf, onun dışında mad king instance biticek yeni bir kaç event gelir herhalde.

Güzel oldu aslında event epey dinamik canlı geçti ama tek bir şehire yüklenemeleri bence çok kötü ya diğer şehirlerde çok güzel millet daha varlığından haberdar değil şehirlerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey bitirdiğim yok benim ya :D. Isteyen gidip, dungeon u farmlasın, world map bitirsin... Açıkcası ben bunların hepsini es geçtim. Çünkü hiç bir şekilde tahammülüm yok.
Böyle bir alternatif olmasıda benim çok hoşuma gidiyor. Her ne kadar wowda da karakter kasması kısa sürsede set dizmesi oldukça zahmetli idi. Setide daha iyi bir set dizmek için dizdiğimi hatırlamakta ayrıca fenalık geçirtiyordu.

Uğraşsalar yaparlar ama. Item için değilde zevk için oynanacak bir oyun (pve modu :P). Insanlar yıllardır DOTA vari oyunları oynuyor, fps oynuyor... Illa daha iyi bir item vermesine gerek yok işin sonunda. Ama yinede insanları memmun etmek için uğraştıracak bir pve modu ve buna değecek birşeyler getirmeliler. Gerçi aylık ödeme diyede birşey yok bilmiyorum sürekli gelişecek bir sistem getirirlermi...

herneyse bu benim fikrim tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

15 kasım ve ileriye dönük yapılacak olan yenilikler ;

2 Kasım gecesi saat 01:00 civarlarında, yani hemen hemen bir buçuk saat kadar önce, MMORPG.com sitesi oyunun yapımcılarından Colin Johanson ile twitch.tv üzerinde yaklaşık 20 dakika süren bir sohbet gerçekleştirdi ve genel olarak oyunun şu anki hali ile birlikte 15 Kasım'daki büyük içerik yaması ve uzun vadede oyuna eklenebilecek içerik ile ilgili bilgiler verdi. Bunları da tabii ki bir toparlamamız gerekiyor. Şöyle bir bakacak olursak büyük çaplı göze çarpan yenilikler şunlar:
Aralık ayı'ndaki Wintersday event'i en az Halloween event'i kadar büyük ve tema olarak ilk oyundaki Wintersday'den biraz farklı olacak. Lore bakımından ilk oyundaki tanrıların Tyria'yı terk etmesi nedeniyle olaylar biraz farklı gelişecek. Detaylar belli değil.
Yakın zamanda yeni bir dungeon.
Yeni PvP haritası ve yakın vadede olmamak kaydıyla Halloween'deki Reaper's Rumble tarzında MOBA olayına yakın ekstra minigame tarzında PvP aktiviteleri.
Oyun dünyası üzerinde ekstra PvE aktivitelerinin gerçekleştirilebileceği küçük - orta büyüklükte yeni bir ada. Bu ada ve dünyanın geneli üzerinde dünyanın yapısını değiştirilebilecek düzeyde tüm haftasonunu kapsayan uzunlukta event serileri. Bunların ilki olan The Lost Shores, 15 Kasım'daki içerik yaması ile birlikte oynanabilir olacak. İnternet sitesi için tıklayın
sPvP ile kazanılan Qualifying Point'ler ile oluşturulabilecek, internet üzerinden takip de edilebilen bir ladder sistemi.
PvP'deki ödüllerde çeşitlilik.

Bu arada Colin, her ne kadar yakın zamanda olmasa da oyunun geleceğinde görebilmemizin muhtemel olduğu yeniliklerden de bahsetti. Gelen sorular neticesinde bunların arasında da en göze çarpanlarını Guild Housing ve Trait'lerin kaydedilebildiği bir arayüz şeklinde belirtmek mümkün.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler refund var yanliz oyunda halen, hani adamlar bile zorla oynamayin paranizda yanmasin diye imkan sunmuslar bence beyenmeyenler degerlendirsin iste next contetnde ortada cok gecmeden eninde sonunda refund sona erer.(refund edenler hayrina gold yollayin plz)

Burda olay fanboyluk yada haterlik degil sonucta adamlar sizi maddi bir zararada sokmuo yaptiklari is bu kimisi beyenmio kimisi beyenio zaten artik her mmonun illa bir oyuncu kitlesi var standart mmo formulu wow onun disinda hepsi azinlik. Ben halloween eventlerini beyendim heriflerin artwork muhtesem ya benim sevdigim yanida o ve kamera seceneklerinin cogaltilmasini cok istiorum. Onun disinda dinamik eventlar felan olmasi cok hos daha cok eklesinler bole bi kereye mahsus eventlar. onun disinda rakamsal degerleri dovusturmek icin pek uygun bir mmo degil keza mekanikleri derin degil o kadar yani bu da baenim gorusum cunku kimiside cok beyenio mekanikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...