Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Abi dalga mı geçiyosunuz neresi kötü yolda? Hayır milletin topluca oyun bıraktığını falan sanıyosanız Avrupa'da 3 server an itibariyle full, 3 server medium yoğunlukta geri kalanların hepsi high. Amerikada mediumda server bile yok. 10a yakın full ve gerisi high'da. Yani tamam bahsettiğiniz kimi şeyler olsa hayat daha güzel olacak da hiç biri de yokluğunda "bu oyun bitti" denilecek bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok değil, 1 ay öncesine ve şuana göre 8vs8deki dolu server oranına, turnuvaya katıldığında beklediğin zamana göre, internetteki streamleri izleyen insan sayısına, eternal battleg. da ortalıkta bekleyen insan sayısına göre yorum yaparsan oyunun kötü yolda olduğunu görürsün. bariz bir şekilde azalma var, official forumlarda da bu yönde fikirler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunu adam olunca bakarım diye kenara atanlar var bu bir gerçek fanboyu olanlarda var free to play olması çok büyük bi avantaj yoksa çok daha fazla düşerdi oyuncu sayısı buda gerçek, akşam girip 2 saat takılıp çıkıosun.

Ben seviorum oyunu inşallah beni bağlıcak daha çok şey eklerler story görevleri felan, yada 10 manler 20 manler gvgler pvpler.

Ha bide crafting hüsran bence oyunda uzaktan bakınca çok komplex kasıp görünce sipastik style.

chef için ole değil ama ondada kasılıcak tek şey mf
Sosyal ağlarda paylaş

Gandara da aktif guild var mı?
Inf. harcayıp birşeyler basabilen bir yer işime gelir. Gerçi farm yapmıyorum, karakterde kasmıyorum ama yinede aktif bir ortamda bulunsun hesabım.

Başka serverdayım diye, dark saga dan atmışlar beni :P. Oysa bi bakıp geri dönecektim :D
Sosyal ağlarda paylaş

coex aktif hafta sonu 80 hafta içi 60 kadar online var ama 3Wde bi numara yok genel olarak server lakait pek alliance felan kasmıolar coexiste haftanın sadece 3 günü resmi 3w yapıo ki bence sistem hergün yapmayi gerektirio gandara dandik serverda işte. ama guild buffları oluo devamlı farm felan yapıosan başvur yoksa tırt
Sosyal ağlarda paylaş

günlerdir millet spvp nin eskikleri hakkında başlık açıp yorum yapıyordu official forumda ama dev'lerden kimse cevap vermiyordu

En son açılan şöyle bir başlık var: https://forum-en.guildwars2.com/forum/pvp/pvp/GW2-is-dying-a-change-of-priorities-is-mandatory/page/2

Orataya konan onca fikirden sonra yetkilinin biri gelip daha yazılanı anlamadan şöyle bir mesaj atmış

millet linç ediyor şimdi herifi ALŞKSDŞLSKDFF

Sosyal ağlarda paylaş

valla bende oyun şöyle oyun böyle güzel olcak diyordum gw1 den dolayı. gw1 in ne kadar iyi oldugunu bildigim için pvp de ona güvendim, hatta şüphem yoktu.

fakat olmamış yani classları oturtamamışlar, forumlarda şu classa nerf/buff vs diyorlar ama asıl dengesizlik buglardan geliyor

pvp de &70 engineer oynadım misal, skilleri cok fazla buglı. çok kombosu var ama yarısı calışmıyor.
projektail bugı cok var.

azcık etraf nasılmış azcık craft derken lvl50 bi karakterim oldu, pve umrumda değildi ben oyunu başlarken gw dede öyle dungeon vs yapmışlıgım yoktur ilgimi çekmiyor pve hiçbir oyunda.

ama her gwcon da pvp nasıl olcak sorusuna gülen , gw1 i biz yaptık unuttunuzmu diye artistlenen yapımcılar patlamışlar.

storyler baglantılı diye gvg kaldırılmış
competitive e yönelicez diyip competitive için hiçbir çaba sarfetmemeleri ilginç

şu süper düper yenilikleri alıp gw1 e ekleseler bile olurmuş cok güzelde oynanırmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...