Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Engineer Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Sleeper said:

heeeyt dagılın

gume gitmesin benim gariban engineer ım 2 sayfa geyikle dolmus gene topic :)

Selamlar,

Çok haklısın, maalesef son yıllarda bu forumlarda birçok başlık "Grast" gibi arkadaşların (3 kere banlanmış olmasına rağmen) tekrar tekrar gelerek forumları baltalamalarından dolayı konusundan sapıyor, adminler gerektiği kadar kontrol sağlıyor ama herkesin klavyesine o anda maalesef müdahale edemiyorsun, ilk zamanlar bu yönden bu forum çok kaliteliydi..

Başlık ile ilgili düşüncelerim; bence "Engineer" insanların çok denemediği ve farkında olmadığı bir sınıf ve bana göre çok eğlenceli ve güzel bir "support class". Benim ana karakter olarak açmayı planladığım bir sınıf değil fakat ikinci karakter olarak ciddi anlamda düşünüyorum, zaten okuduğum ve duyduklarıma göre bir önceki beta ile bu beta arasında biraz farklılaştırılmış durumda. Umarım oyun çıktığında etrafta daha fazla "Engineer" görürüz.

Sevgiler, saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Sleeper said:

heeeyt dagılın

gume gitmesin benim gariban engineer ım 2 sayfa geyikle dolmus gene topic :)

Selamlar,

Çok haklısın, maalesef son yıllarda bu forumlarda birçok başlık "Grast" gibi arkadaşların (3 kere banlanmış olmasına rağmen) tekrar tekrar gelerek forumları baltalamalarından dolayı konusundan sapıyor, adminler gerektiği kadar kontrol sağlıyor ama herkesin klavyesine o anda maalesef müdahale edemiyorsun, ilk zamanlar bu yönden bu forum çok kaliteliydi..

Başlık ile ilgili düşüncelerim; bence "Engineer" insanların çok denemediği ve farkında olmadığı bir sınıf ve bana göre çok eğlenceli ve güzel bir "support class". Benim ana karakter olarak açmayı planladığım bir sınıf değil fakat ikinci karakter olarak ciddi anlamda düşünüyorum, zaten okuduğum ve duyduklarıma göre bir önceki beta ile bu beta arasında biraz farklılaştırılmış durumda. Umarım oyun çıktığında etrafta daha fazla "Engineer" görürüz.

Sevgiler, saygılar.

Bişey yazmiyim kapansın diye uğraşıyorum ama bu şekilde tahrik ettiğin sürece yazmadan edemiyorum.

1. Banlanma sebeplerimden hiçbiri forum baltalamak vb şey değil .her seferinde konu yetkilileriyle tartışmalarımdan meydana gelmiştir. Görüş farklılığı yaşadığın insanın Sıfatı ön planda oluyor bu tür durumlarda. (dünyada böyle işliyor zaten kapitalist biri olarak bu durumada son derece destek veriyorum)

2. Gerekli kontrolleri yapan kişilerin erişimi varsa. Benim özel mesaj kutumu iceleyerek. Durumdan rahatsız olan kişi sayısını daha net anlayabilirler.

3. Orda bir arkadaş yazmış kaldı ki bu arkadaşla daha önce en ufak bir merhabam bile olmadığına yemin edebilirim, Klasik Paticik Gangi olmuş diye. Nefret edenim çoktur hem normal hayatımda hemde bu tür ortamlarda. Ama emin olabilirsinki sevenim ve sevdiğim kişi sayısıda bir okadar fazladır buraya insanları yönlendirip 25 kişiye "Grast haklı" dedirtebilirdim. Ama buna ne ihtiyacım var nede umrumda.

4.Ilk zamanlar çok kaliteliydi demişsin. Bu lafınada baştan sonra destek veririm. Ayrıca şunuda soriyim sana eskiden burda çok kaliteli diye adlandırdığın kaç kişiyi senelerdir göremiyorsun ? Ve bunların nedenleri konusunda hiçbir fikrin varmı?

Ben hala birçoğuyla iletişim içimdeyim hem yüzyüze hem internet ortamında. Eskiden hiçbir konu altında bir bilirkişi edası yoktu. Hiçbir konuda insanları madara etme, kandırma amacı gütmüyordu. Arkadaşın tabiriyle paticik gang'leride yoktu.

Daha öncede yazmıştım, X bir konudan bahsederken o konu hakkında yorum yapıp, ona cevap veren kişiye : "HAHAHAHAHAH TROLLEDİM" gibi saçma sapan espiriler yapıp. Bunu günümüz muhalif tavrın bir şakası olarak gösteren insanlar kaynıyor.Ben baltacıyken bu insanlar Yüce üye değilmi ?

5.Burda Topic Baltalayan benmiyim ? Yoksa Bir Oyun konusunun tamamını baltalayan. Yanlış bilgilerle insanları yanlış yönlendiren insanlarmı Baltacı ? Girip bir bak her topic altında nekadar bilgi kirliliği mevcut.

6.Ne gibi bir zarar verme amacım olabilir buraya ? ben burdaki ilk hesabımı açtığımda reşit değildim. Daha yeni oldu Accountuma Diablo 3 Beta çıktı. en az 50 kişiye Diablo oynattım. Milleti ekleyip skypeıma afedersin kıçımı yırttım o dedi ben haftasonu istiyorum o dedi ben Çarşamba istiyorum. gittim Elaleme yardım ediyim diye Listeler oluşturdum düzenledim ettim. Neden ? Denesinler diye. Tanımadığım 40+ insana Battle.net accountumu verdim kendi şifremle şifre bile değiştirmedim hala aynıdır.

1.5 saat oynayıp kendi arkadaş çevreme oynatıp çekip gitmekte gayet rahattı.

Oturalım. Oyun hakkında theorycraft yapalım. Doğru, Araştırılmış, Denenmiş bilgileri paylaşalım. Kısacası birbirimize yardım edelim. Birbirimizi yanlış yönlendirmeyelim. Burda bu tepkiyi verene kadar bak bakalım bu insanların bu rahatsız edici tavrı kaç aydır devam ediyor.

Burası guild wars 2 konusunumu andırıyor yoksa Coexist Guild Forumu havasınımı andırıyor. Gelmiş buraya Ali ve Veli bunu denedi yok şöyle yok böyle. Ali kim Veli kim tanımam etmem buradaki insanlarında bilme zorunluluğu yok.

Paticiğin eskisi gibi olmaması Ben ve Benim gibi insanlar yüzündense, Troll Şakalarıyla , Pati Gankleriyle, Bilgisiz insanların Bilgileriyle yönlendirilmeye devam edelim. Hepimiz Koyunlar olarak hayatımızı geçirelim.

Kusura bakma ama sanırım ben geri kafalıyım yaşımda yeterince ilerledi ben günümüz troll espirilerine ve benzeri durumları anlamıyorum. Beynim yetmiyor bu tür komikliklere.Sonrada ben baltacı oluyorum.

edit : okadar laf anlatiyim dedimde adam zaten o guildin üyesiymiş ne amaçla geldiğide anlaşıldı.Anlaşılan sizin tabirinizle trollendim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
benim lvl pek yüksek değil ama WvW'de grenadier kitle baya zevkli oynamak.Traitle 1500 range çıkarınca daha keyifli olur heralde öyle umuyorum. sPvP de clock towerın çatısından aşağı bombalamak kadar keyifli bir olay yok

Sanırım zaten tek damage opsiyonu grande kit şu anda. Rifle da dual pistol de rangerın ya da warriorun range dpsi karşısında komik kalıyor. Aynı olsun diye bir beklentim yoktu fakat böylesine bir uçurumu da beklemiyordum. Ama genel olarak ben daha fazla keyif aldım engineerdan.

Rifle ile biraz daha efektif dps olanağı olması lazım bence. Yabancı forumlarının engineer bölümlerinde de bu yüzden ağlamaya varan topicler açılıyor hergün :)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi troll denecek ama next gen mmo dendi ne demekse bir engineer sınıfı craftta farkını gösteremez mi yahu bu kadar sınırlandırılmış. eline tufek alan engineer. daha fazla sılah kullanması lazım. granade kiti bizim oluşturmamız değişik damageler falan vermemiz lazım wrench kadar basınıza tas dussun. hazır skillden gelmemesi gerekiyordu bunlar. napalm falan mesela fena olmaz:)
Sosyal ağlarda paylaş

yani şu yazılanlara bakalım, bilmediğim bir şeyler var mı, diyorum, GW2 konusunda 4-5 okudum bu kadar boş muhabbetin döndüğünü görmedim. adam akıllı anlatacak, yazacak kimse yok mu?

ben şunu sormak istiyorum, oyuna başlarken gözlük, çanta falan seçiliyor, ne işe yarıyor onlar?

yani oyun içinde bir işe yarıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...