Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion F2P organizasyonu (ELYOS)

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

bas not : tarafimiz elyos kasmayalim bosuna :D asmo kasmistik cok karanlik ic bayabilir arti adima daha iyi hic oynamadim elyos.

kimler oynayacak suradan yazisalim serveri belirleyelim, vay ak mi ne onu kuralim takilalim gw 2 d3 e kadar falan.

hak ediyor aion zaman gecirtir.

ben ve esim variz.

cleric + templar

asmo preffered ama cogunluk ne isterse orada oluruz np.

not : anket olmuyormu yahu ? bulamadim :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Biraz oyundan bahsedin madem, şöyle kısa kısa. Kılaslar nedir falan.

abi işte classlar var mage warrior priest hasan hüseyin

seçiosun levelliosun belli bi levelda kanatın oluo kanatlaniosun falan belli bi süre

vs öle levellayıp instance yap arada pvp yap şekilnde 2 faction arasında geçen koreli mmorpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben oynarken güzel bi hikayesi vardı, sarmıştı beni lvl 10 olana kadar.
Yani oyun salak saçma deil sarıyor, hikayeleri falan dinleyebiliosun. Ortada bi kaso var zaten.

Nese işte, kanatlandık bi süre sonra o yüzden o kanatlanana kadar oyun single player ama ben zevk almıştım; bi wow olabilirmiş eskiden çıksaymış yeterli yani gayet sarıyor.

öle işte gerisini bilmiore
Sosyal ağlarda paylaş

eski karakterler gelebilio tabi

para vermişler olanlar da şu zamana kadar verdikleri para aion parasına dönüo öle item aliolar o para ile, ama tabi karakter etkileyn itemlar mı yoksa geyik itemlar mı onu bilmiom

ben her türlü yeni account açıp oynıcam, beta accountum vardı zamanında da ben çin serverında oynamıştım die hatırlıorum o yüzden yalan olur o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...