Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

devam etmeyenler

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

World PVP var mı hakikaten oyunda yav?...Kimisi var diyor kimisi yok, kimisi de adam görmedim 50'ye kadar diyor. Tam çözemedim..

50 ye kadar dunyalar hayvan gibi ve ayni bolgede olsan bile agir phasing/ instancing oldugundan adam gibi kimseyle karsilasmiyorsun, republic olmama ragmen 43 e kadar 2 kere karsi factiondan elemanla karsilastim

http://www.youtube.com/watch?v=LLoN3hAEtNw

buda world pvp dedikleri sey, A.K.A.

http://i.imgur.com/76R2M.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

ben sürkli karşılasıyorum arkadas düsmanlarla hatta gecen damlar outpostu bastılar tatooine de saglam savas cıktı cok da eglencelıydı siz hangi oyunu oynuyosunuz ben anlamadım gayet eglenceli yahu swtor ben tam gaz devam valla siz piksel grafikli wowunuza devam edin :)

NOPE

en azindan wow da hi-res texture denen bisi var, 2004den beri kullanilmayan low res texturelarla oynamiyoruz lol

http://www.cosnos.net/wp-content/uploads/2012/01/swtor_texture.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ls9pzf6hpY1qb8fy8o1_500.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

kaplamanın motor ile ne alakası varki? Direk ekran kartını alakadar eden bir durum değil mi acaba? Benmi yanlış biliyorum yoksa.
96 daki warcraft motoru derken, o günden bu güne kadar 1$ yatırım yapmışlardır herhalde. Popüler bir mmo ile kıyaslanmasıda bence normal. Biz bile kendi içerimizde kıyaslıyoruz. Hem wow daki görüntü kalitesinin daha iyi olduğu bile söyleniyor şu forumda.

yanlışlık olmasın. Benimde wow da beğendiğim bir olay var. Kombatı gayet akıcı "mobility pvp" mi ne deniyorsa artık bu olaya. Ama şurdan bir iki sene öncesine kadar da wow da ağladığımız günleride unutmadım. Melee oynarken, önümdeki adama sürekli OUT OF RANGE demesi, beni uzunca bir süre çıldırtmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

allahım ya 4 sene end game wow oynamasam hadi bilmiyodum diyecem ama kalkıpta wow grafiğiyle swtor grafiğini kıyasladınız ya helal olsun size ne göz varmış arkadaş :)

ben star wars fanıyım arkadaş swg mi aldılar elimden şu anda bu var ve zevkle oynuyorum iyi yönlerini görüyorum,çok da hoşuma gidiyor senaryosu, seslendirmeleri ,hikayesi,light saberimla adamları execute etmek ,konunun gidişatını verdiğiniz kararlarla şekillendirmek..

Spoiler

hele dün bir quest yaparken alderanda kendimden geçtim budur işte dedim ya house thulda sithlerin baskınına yardımcı olmak için girdim eve ,kapışıyodu millet eve girdim sesler falan geliyodu köşeyi döndüm yerde yaralı bir sith bana bakıyordu hah dedim konuşayım gidip derken yandan mavi bir light saber adama girdi geri döndü sahibine ... ohaaaa oldum.. ve döndüğümde jedi strike commander bana bakıyordu :) sonra diğer sithleri kesmeye başladı..

kusura bakmayın ben devam ediyorum... siz burda tartışmaya devam ediniz..

Mod Edit: Spoiler tagi ne işe yarıyor? Devo.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

kaplamanın motor ile ne alakası varki? Direk ekran kartını alakadar eden bir durum değil mi acaba? Benmi yanlış biliyorum yoksa.
96 daki warcraft motoru derken, o günden bu güne kadar 1$ yatırım yapmışlardır herhalde. Popüler bir mmo ile kıyaslanmasıda bence normal. Biz bile kendi içerimizde kıyaslıyoruz. Hem wow daki görüntü kalitesinin daha iyi olduğu bile söyleniyor şu forumda.

direk motorla alakali, grafik dedigimiz sey zaten motor lol

hero engine hi res texturelari kaldirmiyor direk, adamlar sildiler oyundan bide utanmadan "o bugdi, hicbi zaman hi-res texture yoktu oyunda" dediler betada millet gayet oyniyorken

su anki texturelar 2004 kalitesinde kimse kusura bakmasin

WoW dan resim koydum, close up la gelmeyin, vanilladan bu yana adamlar surekli texturelari degistirdiler, motor kendilerinin oldugu icin hayvan gibi degisikliklere gittiler

http://wowgoblins.org/wp-content/uploads/2010/03/wow-cat-goblins1.jpg

alakasi kalmadi oyunun vanilla grafikelri ile neredeyse

bu defa vanilla karakterleri siritmaya basladi, adamlar simdi o karakterleirde guncelliyiceklerini soylediler, ki yaparlar

adamalr oturup butun dunyayi en bastan yapti neredeyse son ek pakette

ve oyun hala el kulsutur makinede bile calisiyor gayet, swtor gibi yeni makinalari hayvan gibi zorlamiyor, tek loading gormeden butun dunyada dolaniyorsun, dag tepe bayir gezebiliyorsun cunki gercek bi MMO bole oluyor

ha wow oynamiyorum su anda, cunki ayni boku 7 senedir tekrar etmekten asiri baydim, quest yap level kas, raid yap char giydir bi sonraki expansioni bekle...

swtor bu donguyu kirabilecek potansiyele sahip bir oyundu, gittiler direk wow un isin kiliclisini yaptilar, wow un bana verdiginin ustune ek bisey vermiyor oyun, verdigi seylerinde cogunu wow zaten daha iyi yapiyor (en azindan 7 senede en gec cevaplanan ticketim 9 saat surmustu, swtorda 2 hafta cevaplanmamis ticketim var)

SW fanlari george lucasin kafalarian attigi diger boklarla ayni muameleyi gosterip zevkle oyniyabilirler, clone wars bile izliyebilirler, konu fanboyluk olunca episode 3 u copadam oynatarak cizgi film formatinda cekse gene milyonlar tapicakti lucasa ama senelerce WoW u elestirip, themepark formulunden baydigini soyleyipte sirf iki isin kilici var diye bu oyunu oyniyanlara hayret etmiyor degilim, same shit different asshole direk wow vs swtor
Sosyal ağlarda paylaş

Anlıyamadıgım bir sey var 7 yıl içerisinde bir oyunun zaten kendini yenilemesi gerekiyor, 1 ay once cıkmış bir oyunun sistemini stabil bir hale sokması gerekiyor. Arasında tecrube ve zaman farkı var. Bır aylık bi sure icerisinde adamlardan herseyi istiyemezsin.Zaten sadece bugları fixlemekle geciyordur garibanların zamanı.

Wow'unda ilk cıktıgında ne tecrubesi ne de stabil serverları vardı. Adamlar aylarca meydana gelen buglardan ve dengesizlıklerden serverları 1-2 gun geriye alarak gecirdi.Heleki başkent baskınlarında serverlar gocuyor oyun kapanıyordu. SWtora da korleme eleştiri yapılması mantıksız.
Sosyal ağlarda paylaş

bence wowun grafiklerini swtor başlığında eleştirmeyin.
hani aoc, rift vs. başka bir oyunun başlığında olsak (hatta warhammer bile) neyse de grafik swtorun en zayıf olduğu konulardan biri.
ayrıca wowdaki grafik gelişimini undercity'deki undead kraliçesi hatunun yanına gidince anlıyorsunuz. eskiden nasılmış şimdi ne kadar detaylanmış.
şu ilk ve 3. resim aynı kişi değil mi? ( 1 yıldan uzun süredir oynamıyorum karıştırdıysam sorry :) )

o yüzden tartışcaksanız "wowun grafikleri kötü" üzerinden tartışmayın. çünkü oldukça detaylı, özgün cartoon-style ile diğer oyunları etkilemiş, kendini sürekli yenileyen ve ciddi bir artwork olan belki de wow'un en güçlü olduğu konulardan biri grafikler.

Sosyal ağlarda paylaş

abi neyi tartışıonuz ki
oynarken zevk alıosan istediği kadar ---- olsun gene oynanır
ama oynarken sıkılıosan, feriştahı olsa bişeye benzemez bahane bulunur.
klon oyun fanboy deilsen zevk vermez bence, denemedim tabi ama yaaani.
Wow expansiondan farklı ne var diye sorarlar adama böle bi oyun yaparsan, SW fanboy deilsen de sıkar işte. Bunu öngörmek zor değil.

haaa ama şu konuda viktor çok haklı,
2006 model macbook ( ki ekran kartı onboard ) umda bile kasmadan çalışabilen bir oyun wow. Kimse kalkıp grafikleri eleştirmeye kalkmasın yani, adamlar yazmayı biliolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...