Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

devam etmeyenler

nscorp

Öne çıkan mesajlar

heroic combat dedigin, baskasi-healer mesela- olmesin diye ona saldiran moblarin ortasina ROOOOOOOOAAAAAAAAAAAARGGGGGGGG diye atlayip son hp'ne kadar tepisip olmek. oyle, ben isiklar sacarak firfir donup herkese tek atiyorumun bi heroicligi yok.

valhallada gorusuruz tatlislar.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

heroic combat dedigin, baskasi-healer mesela- olmesin diye ona saldiran moblarin ortasina ROOOOOOOOAAAAAAAAAAAARGGGGGGGG diye atlayip son hp'ne kadar tepisip olmek. oyle, ben isiklar sacarak firfir donup herkese tek atiyorumun bi heroicligi yok.

valhallada gorusuruz tatlislar.

Oynadığım class la ilgili de olabilir de, (Powertech - Shield Tech Defense build) şu dediğin olayı defaatle yaşadım oyunda, genelde tabi healer veya DPS den birinin asspull yapması sebebiyle oldu, yani giriş ve gelişme heroic değildi ancak sonuç oldukça heroic ti yani. Dalıyosun mobların arasına, uzakta kalana bi Scorpion "GET OVER HERE", alta bir oil slick, bir flame sweep (ki animasyon itibariyle ben kendisine "look at all the fucks I give" demeyi uygun görüyorum), hizayı ayarlayıp bi flame thrower vb. vb. derken, reusable medpac, CDler ile kendini hayatta tutmak benim açımdan oldukça tatmin edici.

EDIT: Yazdıklarımı bir okudum da hakkaten iğrenç bir cümle olmuş ama düzeltmekle uğraşamayacağım şimdi, hissiyatımın samimiyetine verin.
Sosyal ağlarda paylaş

onu da oynadım, oynayan tayfa bıraktı hevesimi alamadan oyundan kalmıştım ortada evlatlık gibi.

halbuki ne kadar cici bir jammerdım, boyum değil işlevim vardı, oynayacak adam gerek mmo'ya

viktor'la, gangren'le iki muhabbet ediyorduk sw'de onlarda bastı cancelı, 2-3 adam kaldık akşamları online olan iyice soğudum sw'den de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...