Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SW: ToR PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi dalga geçiyorsunuz heralde. MMORPG bu yav. Oyunda zaten sosyallik neredeyse sıfır, hala insanlar Dungeon Finder Tool istiyor. O zaman online oyunun ne anlamı var. Otur Ogrimmar'da (Coruscant'ta), teleport ol dungeon'a çık gel.
Ama herhalde öylesine denmiş. Yoksa bir WoT daha atarım bununla ilgili:).
Kesinlikle olmaması gereken bir sistem. Hatta ben istiyorum ki sadece oyun bana heroic quest verdi diye grup olmayayım, beni zorlasın, pvp yüzünden o yüzünden bu yüzünden sosyal olmaya. Ama yok işte. Quest bitiyor adam çıkıyor. Öbür topikte dediğim gibi..Herkes kendi haline. Yerim MMORPG'yi o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence oyunun pvp combat sistemi guzel

ama tabiki pvp olanagi az

arkadaslarinda dedigi gibi WZ ler arcade.. open world de pvp pek donmuyor
ilum ise tam bir saka.. millet sadece daily ve weekly quest icin geliyo... arada bi zerg teamler oluyo tabi ilumda ama sonucra 1 vs zerg alamiyorum hepsini...

oyunun pvp si fail.. sadece wz var.. rewardlar random... 3 gunde full set champion alan adam var... ben 50 bag actim 2 parca champion(boot ve implant) 150x centurion commendation im var...
sanssiz oldugum icin gear im daha kotu.. neyse ki oyun becerim var
Sosyal ağlarda paylaş

Centurion commendationları kullanarak T1 PvP seti olan Centurion giyemez misin? Ayrıca Battlemaster kutularından da Champion commendation çıkıyor o yüzden ondan da olduğunu tahmin ediyorum sende. Tüm champion itemları part düşmesini beklemeden aynı zamanda champion commendation ile de alınabiliyor. Kaçırdığım bir nokta mı var?
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Centurion commendationları kullanarak T1 PvP seti olan Centurion giyemez misin? Ayrıca Battlemaster kutularından da Champion commendation çıkıyor o yüzden ondan da olduğunu tahmin ediyorum sende. Tüm champion itemları part düşmesini beklemeden aynı zamanda champion commendation ile de alınabiliyor. Kaçırdığım bir nokta mı var?

moruk ben chic bir oyunda cok zorda kalmadikca t1 giymem
ayrica zaten turuncu modlanabilit itemlara ilum modlarini ve diger classlarin lvl 56 columi enchantementlarini takinca T1 centurion armorlarindan daha iyi bi sete sahip oluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

Reward yokken world pvp'den keyif alırdım diyorsun ama atladığın birşey var. WoW'un o zamanlarında Battlegrounds'lar da yoktu hiç, hiçbirşey yoktu. Tarren Mill'de, Barrens'de sürekli faction savaşları oluyordu süper keyifliydi tabii ki kabul ediyorum ama o zamanlar insanların PVP adına yapacakları başka birşey yoktu.

abi ya Tarren Mill basmak off, alt charla kasarken herkesin bir anda mainleri getirmesi falan ahufdf. Ya hakikatten bu tarz world pvpler olmayacaksa üzülecem, daha lvl 13'üm zaten bulunduğum alanlara Republic giremiyor galiba o yüzden bir şey göremedim, üzücü cidden. Low lvl gank gibisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

abi ya Tarren Mill basmak off, alt charla kasarken herkesin bir anda mainleri getirmesi falan ahufdf. Ya hakikatten bu tarz world pvpler olmayacaksa üzülecem, daha lvl 13'üm zaten bulunduğum alanlara Republic giremiyor galiba o yüzden bir şey göremedim, üzücü cidden. Low lvl gank gibisi yok.

He ya guildler toplanıp karşılıklı Tarren Mill'de kapışıyordu. Blackrock'un Alliance girişi vardı bi tünel (alliance haritasından tünelle blackrock'un olduğu haritaya çıkıyodun) key'le girilen oradan geçip raid'e giden Alliance'ı Horde tunelde karşılıyordu tüm gece PVP yapmaktan, raid'e giremiyoduk. Hakkaten başka bir keyifti :)
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

sorcerer'ın başka ne olayı var ki zaten ? her şey lightning üzerine hemen hemen.

Ben Force Lightning dedim sadece, zaten birsürü farklı Lightnin skill'i var; Lightning Strike, Chaing Lightning, Shock vs..

Madness Sorcerer, sadece force lightning pvp'de dot'lar anlamsız zaten at diyince de atmıyor bi garip ui, force lightning'i at Wraith alınca istediğin cast'li büyücü insta at mesela chain lighning temiz arada kaçarken ya da uzaktan Death field at ortalarına en gereksiz dot'lar.

Madness Sorc'da zaten FL'de CD yok, sabah akşam spamla.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende öyle yapıyorum

son anda da shocklayıp öldürüyorum.warzonelarda baya estirdim

biri eğer bana dadandıysa.hemen shield ve sprint basıp vınlıyorum sonra geir geliyorum

lightningstrike gereksiz ztn kullanmak için

crushing darknes + forceligntning ve shock 3 lüsü yetiyor zoneda.arada deathfield atıyorum ayıp olmasın diye karambole

ha ama keyif almıyorum o ayrı mesele sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Lightning Strike hakkaten anlamsız. Force Lightning'in bir dotunda bile düşük vuruyor bende, bi de cast'li bir büyü. Yani demek istediğim Madness Sorcerer'da bir çok şeyi insta yapabiliyosun FL haricinde çok seçenek var düşmanı indirmek için. Adam cast mi atıyor Electrocute at, kalktı bir daha atıyor interupt yap, adam melee mi sana mı yaklaşmaya mı çalışıyor %50 yavaşlatan büyüyü kullanan hangisinde kurtulacak illa bunlardan birinde impaired effect kaldırma skill'îni kullanıyor sonra CD'ye giriyor. bir şekilde melee mi geldi yanına shield aç, hızlı koşma ile kaç ohoo sonu yok abi. Ayrıca shield'in bittikten sonra kör etme özelliği var talenlte o da işe yarayacaktır.

Bir de bilmeyenler için FL zaten adamı %50 yavaşlatıyor sana doğru gelen meleeye başla bunu yanına gelene kadar gg.

He bir de Overload'du sanırım o var, yanındaki herifleri belli bir mesafe uzağa gönderiyor ayrıca cast varsa iptal ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ilum ne saçma bir yer şu anki haliyle yani kafaları biraz bassa world pvpnin dibine vurulur orda, birazcık objectiveleri düzeltse etrafı düzenlese.
Gidiyosun 3 roket atıyosun ne o republic controlled ama ne halta yarıyor dmg vs vermiyor anca animasyon etrafta bir savaş havası var yani hiç bir yararı yok ne biliyim wg gibi bişiler olmasını bekliyor insan öle mal gibi 5 objective yapıp çıkıyosun ilumdan, kutu ödülünden şansına bağlı ama 3 günde 2 parça centurion gear aldım sadece günlük 1 quest yaparak yani daha pvp yapmadan pvp set alıyorum çok güzel.

Objectivelerin etrafına 3-5 elite koysa öyle luring ilede olmayacak illa öldüreceksin yani tek yapılamayacak hale getirmeyi akıl edecek bir dev team olsa, gidiyorum ilum 1 player diyor bizden kimse yok etraftada imp görürsem 1 tane ne ala, imp alıyo objective sonra ben sonra o diye devam ediyor gg bb epix
yani tek quest zaten daily yapanda bir daha uğramıyor çünkü bir manası yok durmanın.

ayrıca wz girmiyorum bile bizim republic baya casual, serverda toplasan 10-12 tane lvl50 var şu an bi giriyorum herkes lvl 10-25 arası wzde, karşı taraf maşallah en az 6-7 tane 50 oluyor zaten %90ı sith sorc, dolayısıyla istediğin kadar stat eşitle bir halta yaramıyor daha toplasan 1 veya 2 kez wz kazandığımızı gördüm ondada 4-5 50 ile girdik zaten 3 kişi 3/5 pvp setli falandı ilum sağolsun.

şu wzlere lvl bracket gelemdikçe ve ilumu en azından az buçuk kafası basan birine al biz sıçtık sen düzelt demedikçe pvp falan hikaye şu an oyunda anca quest falan yaparken tekil pvp zevk verebilir şansınıza ondada quest zoneları öyle bir yapmışki görme şansınız baya düşük.

ability ve animasyon delay olayunı hiç söylemiyorum bile. yazan yazmış onla ilgili yeterince.

yani şurda pvp ability konuşmak isterdimde öyle bir durum yok şu an neyse beklemedeyiz 2 ay süreleri var benim açımdan fixlerlerse eyvallah bunları ama tutupta bebek isimleri düzelttik ehiehi patchleri yapmaya devam ederlerse yüzyılın failını yaşatacaklar bu akdar potansiyeli olan güzel bir oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...