Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

co-op tavsiye

Chastor

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

SWAT 4. Yalnız sıkılıp birbirinizi öldürmeme sözü vermeniz lazım.

SWAT 4 ile Rainbow6 Vegas2 arasında kalmıştım. Çıkış tarihlerine bakınca Rainbow6 (2008) 'a karar kılmıştım.

Rainbow6 fena değil ve çok gerçekçi geldi bana. Özellikle Realistic mod'da 30 tekrarla yapamadığım terrorist hunt'lar var terroristlerin yerlerini ezberlememe rağmen... 40 adamı öldürmek cod'da falan çok basit işti ama bunda gerçekten zor ve yapay zeka o kadar salak değil.

Merak ettiğim SWAT 4'den artı eksi olarak çok farkı varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

"roket adam" said:

SWAT 4. Yalnız sıkılıp birbirinizi öldürmeme sözü vermeniz lazım.

SWAT 4 ile Rainbow6 Vegas2 arasında kalmıştım. Çıkış tarihlerine bakınca Rainbow6 (2008) 'a karar kılmıştım.

Rainbow6 fena değil ve çok gerçekçi geldi bana. Özellikle Realistic mod'da 30 tekrarla yapamadığım terrorist hunt'lar var terroristlerin yerlerini ezberlememe rağmen... 40 adamı öldürmek cod'da falan çok basit işti ama bunda gerçekten zor ve yapay zeka o kadar salak değil.

Merak ettiğim SWAT 4'den artı eksi olarak çok farkı varmı?

Swat 4'ün videolarını izledimde Rainbow6 açık ara iyi ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
LAN desteği var mı emin değilim (LAN or Systemlink diyor) ama co-optimus'a göre yazıyorum:

Baldur's Gate 1-2, Borderlands 1-2, Dead Island, Dungeon Defenders, E.Y.E. Divine Cybermancy, Ghost Recon Advanced Warfighter, Ghost Recon Future Soldier, Icewind Dale 1-2, Killing Floor, Left 4 Dead 2, MechWarrior 4, Orcs Must Die 2, Saints Row 2-3, Serious Sam 3, System Shock 2, Titan Quest, bunlara bak bi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...