Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Guardian / Sith Juggernaut Genel Başlığı

Kaede

Öne çıkan mesajlar

valla swtor forumunda adamın biri uzunca yazmı lvl 35-40 a kadar tank spece gerek duyulmadıgını söylemiş. dps diyor lvling icin. dungeonlarda da yine dps olarak da yeterli oldugunu söylüyor işte bu lvllara kadar. sora lvl 50 için zaten tank spec olcaka bide dps. juggernaut icin pvp dps de illa rage diyor gerisi yalan diyor:) tabi be onun yalancısıyım bilmiyorum:p
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

valla swtor forumunda adamın biri uzunca yazmı lvl 35-40 a kadar tank spece gerek duyulmadıgını söylemiş. dps diyor lvling icin. dungeonlarda da yine dps olarak da yeterli oldugunu söylüyor işte bu lvllara kadar. sora lvl 50 için zaten tank spec olcaka bide dps. juggernaut icin pvp dps de illa rage diyor gerisi yalan diyor:) tabi be onun yalancısıyım bilmiyorum:p

marauder ile ilgili topice de yazdım aynı şeyi esasında. juggernaut melee dps olarak bu kadar iyi dps çıkarabiliyorsa, marauder ın ne özelliği var peki? çünkü juggernaut un tank edebilme lüksü var yeri gelince, marauderda o esneklik te yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben dps gidiyorum valla. ilk sayfada koyduğum spec'e yakın bir spec ile oynuyorum, küçük değişiklikler var sadece;

http://www.torhead.com/skill-calc#500ZIGMRMuddGRZG.1

flashpoint'lerde ve genel olarak pve'de, dps meter olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum, fakat eminim ki daha pure dps oynayan advanced class'lara yakın ya da aynı damage'ı yapabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2 kişi başlayacağız da bu sınıfı tavsiye edermisiniz?

Ben bu sınıflardan birisini açayım, arkama VEYA yanımada x sınıfından birşey olsun dersem, güzel 2 li olabilirmiyiz? (pvp ağırlıklı?)
Yoksa bu sınıfları önermezmisiniz? (az önce genel bilgileri okudum ve bu soruyu sormak istedim. Yazılana göre sınıfları az çok tanıdım ama oyundaki durumlarını bilmiyorum. Belkide farklı 2 sınıf daha iyi gidiyodur?)
Sosyal ağlarda paylaş

"Işın kılıcı" sevdam yok aslında. Star wars fanıda değilim (fan değilim ama ezbere anlatabilirim filmlerini :P )
Amacım sadece eğlence. Büyük grupların içinde kendime yer bulamazsam diye, ufak gruplarla eğlenebileceğim bir sınıf olsun istiyorum. Aslında bu sınıfların pvp videolarına bakıyodum şuan, hoş duruyor.
Diğer sınıflar biraz garip geldi. Örneğin birtanesi : çift silah kullanıyor ve çerez gibi çiğniyordu düşmanları (sadece clothmu kesiyordu bilemem ama biraz fazla rahat geldi bana)

Ben birazda yetenek konuşsun istiyorum? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

"Işın kılıcı" sevdam yok aslında. Star wars fanıda değilim (fan değilim ama ezbere anlatabilirim filmlerini :P )
Amacım sadece eğlence. Büyük grupların içinde kendime yer bulamazsam diye, ufak gruplarla eğlenebileceğim bir sınıf olsun istiyorum. Aslında bu sınıfların pvp videolarına bakıyodum şuan, hoş duruyor.
Diğer sınıflar biraz garip geldi. Örneğin birtanesi : çift silah kullanıyor ve çerez gibi çiğniyordu düşmanları (sadece clothmu kesiyordu bilemem ama biraz fazla rahat geldi bana)

Ben birazda yetenek konuşsun istiyorum? :D

şu önemli mesaj arkada kalmasın. Son tereddütüm budur. Bununla ilgili bir sıkıntı yoksa bu 2 sınıftan birisini açacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...