Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Guardian / Sith Juggernaut Genel Başlığı

Kaede

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

guardian acan 10 kisiden 8'i tank.

ne kadar guardian açan var bilmediğimden? :D. Kendi guildinden örnek verebilirsin mesela. Sizdeki tank durumu nedir?
sırf bunu anlayabilmek için 1-2 günüm boşa gitmesin. Sevdiğim nick i kullandıktan sonra, nick için karakterimi silmek istemem.

Yeterli tank varsa, "guard" alıp tankla yardırabilecek bir dps açmak işime gelir.
(healer oynamam burada. wow/warhammer doydum healera)
Sosyal ağlarda paylaş

Hm. epey oynayan var ozaman. Dps olmamaları sorun değil sanki, o sınıf o kadar çok oynanıyorsa elbet rahatsız oluruz birşekilde ilerde. Sonuçta bu insanlar pvp de yapıyor olacak.

Peki sorumu şöyle değiştirsem? (tank konu dışı oluyor ama tek bir soru olduğundan sorun olmaz diye düşünüyorum)
Pvp de tank/dps oynuyorsun, arkada healer var, yanında hangi sınıf olmasını isterdin guard atmak için? :P (bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey gibi oldu bu ama :D )
Sosyal ağlarda paylaş

guardian baya baya wow un warriori ile benzesiyor, saber throw gelene kadar agliyorsunuz once onu soyliyim

jedilarin bile ranged lightning spamladigi bu oyunda pure melee oyniycaksiniz, ilk once onu bi dusunun rollamadan once, shadow veya trooperinki cok daha ideal tanklik icin, ranged moblar sac bas yolduruyor limitli ranged hariketlerinizle

gene rangedlara bile verilmis olan sprint size cok goruldugunden leap harici adam gibi bi gap closeriniz yok, isini bilen oyuncu deadzone da tutarak sahane kiteliyabiliyor sizi

focus mekanigi fena degil ancak soresu yu bufflayan talent gelene kadar tank oynamayi tavsiye etmem ben, 35 de geliyor oda, 36 ile sabe rthrowda gelince baya rahatliyorsunuz

ability enflasyonu var classta, g15 le oyniyorum buna ragmen herseyi keybinda alamadim zaten diger tankalra olan ustunluunuz bu CD zenginligi ama hotbarda yer kalmiyor

classtan oyniyan cok adam var bide, shadow veya vangaurd giderseniz trololol seklinde loot topliyabilicekken genelde partilerde fiks bi sentinel veya bi guardianla daha tkailmak zorunda kaliyorsunuz (dun gece 2 kere full guardian partiye girdim quest icin, o derece)
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler viktor çok açıklayıcı oldu benim için.

guardian benziyor da juggernaut benzemiyor mu? aynı şey değilmi bu 2 sınıf?
ben bu hesapları yaparken hep 2 sine aynı gözle bakıyodum.
Aralarındaki farklar hakkında bilgisi olanlar yazabilirse sevinirim.

anlaşıldı republic oynarsam guardian açmayacağım :P. o kadar kalabalıklar.
diğer taraf içinde aynı şeyler geçerlimi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...