Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crafting Genel Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ya item konusunda sıkıntı yok, epic relicler'i falan yapıp koysam gm'ye para eder gibime geliyor baya. diğer itemlar desen onlar da öyle (bu arada zez kai ell'in double bladed lightsaber'ı yapılabiliniyor 400'leyince, kotor oynayanlar hatırlar bu pala bıyıklı jedi'yı) da sonuçta bunların materyalini bulmak falan gene çok kolay değil. slicing gibi deli para kırarım diyordum 400'leyince ama alakası yok pek. bu vakitten sonra da bir tanesini drop edip baştan kasmak istemiyorum slicing'i. kasarım o kadar bir de slicing nerflenir, gene anlamı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

artifice de şimdi trainerden öğrendiklerimizi yeşil kır mavi öğren mavi kır epic öğren diye yapıyoruzya,

trainer en son bana resolve hilt 22 öğretti torhead vb. yerlerden baktığımda 23-24 vs var, bunları nereden öğreneceğiz flashpoint op. gibi yerlerden mi düşüyor recipeleri ?

birde mavi yapıp epic öğrenmek tam işkence 9 tane mavi hilt yapıp kırdım epic öğreneceğim diye,
Sosyal ağlarda paylaş

bu armstech/synt/armor 400 olunca epic falan yapacam diye sevinmeyin gerekeli olan tek mavi malzeme normal mode operations ve hardmode flashpointlerden düşüyor(BOP), epic olanda muhtemelen hard mode opdandır, tabi kaç tane düşüyor her bossdan bilmiyoruz, zaten craft ettiğin itemler hm flaspoint ve normal op arası bir seviyede olmuyormuş baya konusu dönüyordu forumlarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi sürü çıkıyor onlardan, ben satıyorum zaten ahye koyduğum şey ben daha ahden çıkmadan satılıyor :p bide slicing de nerften önce epic falan bulunca 6k para çıkıyordu şimdi 2.3k falan çıkıyor. o yüksek meblaları nerflemişler, gerisi aynı. zaten 1 milyonu geçtik ssf hutt'lara borç vericem artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
armstech seçtiğime seçeceğime pişman oldum cybertech seçenler zengin oldu ben meteliğe kurşun sıkıyorum... değiştireceğim bu gidişle... krizdeyiz hacı yoksa dükkan senin dslkfjskld

bir fikir verin şunu yap köşeyi dönersin... asıl ekmek sythweaving de falan gibi dslfkjsdlfks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...