Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2000 öncesinden az bilinen veya unutulan oyunlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

bunu hatirlayan var mi

gotum ata ata oynardim

Giger reis.

spompas said:

bu oyunlar ne kadar populerdi bilmiyorum ama sokaga cıkamayan ben ve komsu cocuklarıyla saatlerimizi verdik.
http://2.bp.blogspot.com/_Qa4I2f6G31I/S7FNIMSK5hI/AAAAAAAAAhk/yIzvNOfLsAI/s1600/Jazz+Jackrabbit+2.jpg
http://galeri5.uludagsozluk.com/2/jazz-jackrabbit-2_34070.jpg

Of, Sugar Rush bonusuyla ne koştuk şu oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

eh be abi

neyse

Fragile Allegiance

çooook başarılı bi master of orion clone

clone mu ? kendimize gelelim :) baslı basına turunu yaratıp tanumlayan super super bir oyundu, yurdum bilgisayar odasında en buyuk mapde 8 kisi baslardık, ilk nexus cıkaran teror estirirdi falan falan oynun sonunda doom starlar dolasırdı ortalıkta, efsaneydi ...

bu arada 2000- ye Elvira ve pizza tycoon u ekliyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

clone mu ? kendimize gelelim :) baslı basına turunu yaratıp tanumlayan super super bir oyundu, yurdum bilgisayar odasında en buyuk mapde 8 kisi baslardık, ilk nexus cıkaran teror estirirdi falan falan oynun sonunda doom starlar dolasırdı ortalıkta, efsaneydi ...

e clone gayet. tür ve içerik olarak MoO nun aynısı yani. bu kötü olmasını gerektirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

The_Delucian said:

e clone gayet. tür ve içerik olarak MoO nun aynısı yani. bu kötü olmasını gerektirmez.

aga biri realtime strateji diger turn based, bu age of empires a Civilisation clone u demek gibi birsey ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...