Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala Dota 2'si olmayan varsa e-mail ile gelsin

Meov

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

abi niye adam gibi beta key dağıtılmıyor da, bi kişiye 50 tane verilip her birini "şov"la dağıtmasına veya parayla satmasına izin veriliyor onu anlamış değilim.

Icefrog pro takımlara sınırsız key veriyo isterlerse nedenini bende anlamış değilim çünki oyunu promote ettikleri yok genelde kendi streamlerini felan promote etmeye çalışıyolar keylerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Rastgele insanlara key dağıtarak oyuncu sayısı arttırmak kadar, bi community oluşturma çabası da var çünkü.
İnsanlar fun page'lerde gruplarda bi araya geliyorlar bi şekilde, yine bazı takımlar fan sahibi oluyor gibi.

Sadece dota oynayan insanlar yerine forumları takip eden, community içinde bulunan playerlar tercih ediyorlar en azından beta süreci için.
Sosyal ağlarda paylaş

son bikaç sayfadaki rage'i okudum da, benim mi çevremde aklı başında insanlar var yoksa okuduklarım mı çok uçuk karar veremedim.

dota2 ile ilgili başımdan geçen hikayeyi anlatmak istiyorum, sonra siz karar vermeye çalışın:
ortalama 1.6k değerinde steam hesabım var. muhtemelen bi o kadar da gift var işin içinde. holiday sale'de bastion achivement'ını yapınca Dota 2 verdi alakasız şekilde. zaten anketten bekliyordum da tek kişilik olduğu için ve tradable olduğu için benden daha çok isteyen bir arkadaşa yolladım hiç düşünmeden (lol keşke $100 isteseymişim). hatta o anki sevinci anlatan üç-beş kare fotoğrafımız bile var. güldük eğlendik. geçen yine bizde oturuyoruz, bi arkadaş facebook'ta yazdı, 2 tane var isteyenler el şaplatsın diye. steam açıktı o an, dedim yolla. o da aynen hiç düşünmeden yolladı.

hayır, anlamadım oyunun olayını. birisi de geçen gün patide satmaya çalışıyodu, başka bi arkadaş için sordum, bf3 istedi. lol. biz mi farklıyız siz mi anlamadım gitti. oyun lan bu! çıkınca oynarsınız. diablo3 için 10 sene nasıl beklediniz anlamıyorum bazen. sonra yok scam yok yüksek fiyat. talep böyle abuk derecede olursa karşılığının ne olması bekleniyor anlamış değilim.

oh be. dota 2 ile ilgili içimi de döktüm. gidip biraz volfied oyniyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...