Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

tinu said:

Xaenin said:

tinu said:

bende dün gece 18gb download ettim ve kurdum, ve halen 30$ a ikinci download hakkımı verebilirim, buradan isteyen yoksa ekşi de satıcam.150 160 tl vermek yerine 30$ alın işte mis gibi. banada 30$ gelmiş olsun oyun :)

Ben alırım onu ya, satma akşam eve gidince mesaj atayım.

tamam bekleyim.

hatta maxpayne3 ve l.a noir 18 dolara geliyor, onlarıda alsam mı diye düşünüyorum.

Abi nasıl o kadar ucuz ben onu anlamadım nasıl becerdin o işi?

şimdi bende american express kartı var. us kayıtlı hesabımdan girdim 60dolara kredı kartımla aldım, ayrıca kampanya var psn den alınca diğer rockstar oyunlarda %75 indirim var, maxpayne3 10 dolar, l.a noir 8 dolar.

neyse işte ben us hesabından oyunu download ettım dun gece ve kurdum, sonra us hesabından cıktım, normal tr kayıtlı kendi hesabıma gectım ve oyunu oynadım.

sen alırsan ben sana us kullanıcı adı ve sıfremı vercem sende bununla gıreceksın oyunu download edeceksin kurucaksın, sonra benım hesaptan cıkıp kendi hesabına gececek ve orada oynayacaksın, yalnız benım sana verdıgım us hesabını konsoldan sılmeyeceksın oyle duracak orada o. hepsi bu kadar...

online da filan sorun çıkacağını sanmıyorum cunku kendı hesabında oynuyorsun, zaten yasal olarak download yaptıgın oyunları ıkı farklı konsola kurmana ızın verıyor psn bu yüzden onlıne oynayamama gıbı bir durum olamaz.

oha mıllet aynı hesapta oynanıyor fılan yazmıs hayır arkadaslar aynı hesapta fılan oynamıyorsun yukarda belırttıgım gıbı ben us hesabımdan oyunu aldım kurdum, sonra tamamen tr kayıtlı dıger hesabımda oyunu oynuorum
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

gerci multi'de sorun cıkmıyo olabilir bak onu bilemedim. last of us'ı iki kisi almıstık, sanırım tinu'dan almıstım ben. onun multisini hic oynamadım ama sorun olmuyodu diye hatırlıyorum.

yine de bi arastırın. ortalıgı karıstırdım amk sdfhj.

evet aynı mantık seninle beraber almıstık onuda...

tamamen farklı hesaplarda oynayabılıyorsun ya zaten dedıgım gıbı yasal olarakta download ettıgın oyunu 2 farklı konsola kurma hakkın var! yanı engelleme gıbı bır sey olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

bunun online modu nasıl olucak peki ?

gene şehirdeyiz ve diğer oyunculara mı dalıcaz amaçsız fln ?

yoksa gene görevler olacak mı diğer insanalrla oynarken ?

çok carnage modunda olacaksa sarmaz heralde pek

ne biliym, motorcular çetesi olsa onun rpsini yapsak fln keyifli olabilir

ben de insanım niye takmıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Peki sen Us hesabini sifreni verince daha once aldigin ve alacagin oyunlari da download etme hakki olmuyor mu adamin? Hata abartayim daha once bir kac kere oyun satti isen ya da satacak isen o insanlarinda tum oyunlara erisim hakki olmuyor mu?
Mesela ya senin teyze oglu hesap bilgine sahipse ve cart diye GTA5 i gorunce cekerse? Satin alan adam cekemezse?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

toggie said:

gerci multi'de sorun cıkmıyo olabilir bak onu bilemedim. last of us'ı iki kisi almıstık, sanırım tinu'dan almıstım ben. onun multisini hic oynamadım ama sorun olmuyodu diye hatırlıyorum.

yine de bi arastırın. ortalıgı karıstırdım amk sdfhj.

evet aynı mantık seninle beraber almıstık onuda...

tamamen farklı hesaplarda oynayabılıyorsun ya zaten dedıgım gıbı yasal olarakta download ettıgın oyunu 2 farklı konsola kurma hakkın var! yanı engelleme gıbı bır sey olamaz.

Tamam abi sen bana hesap bilgilerini öm ile geç, ben sana parayı geçeyim halledişiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Peki sen Us hesabini sifreni verince daha once aldigin ve alacagin oyunlari da download etme hakki olmuyor mu adamin? Hata abartayim daha once bir kac kere oyun satti isen ya da satacak isen o insanlarinda tum oyunlara erisim hakki olmuyor mu?
Mesela ya senin teyze oglu hesap bilgine sahipse ve cart diye GTA5 i gorunce cekerse? Satin alan adam cekemezse?

baska kımsede yokkı :) toggy de vardı o cektıkten sonra sıfreyı degıstırdım:) onu sadece boyle kardeslık olaylarında kullanıyorum, yalnız o hesabı konsoldan sılmemenız lazım o kadar, onun dısında bır problem yok, o hesapta last of us ve nba2k13 var, last of us'ın ıkıncı hakkını toggy kullanmıstı, sanırım nba2k13 de bırı tarafından kullanılmıstı, ama onlarıda dener kısmet cekerse ne güzel oynar işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Olsa da canı sağolsun.

olurmu canım oyle sey ben o yüzden once patıcıktekılere soruyorum bir sorun cıksa cozerız aramızda. ben hesabı gondercem birazdan,

hayır 2 gundur mıllete 30 dolara alın dıye kac tane mesaj attım nıye kımse iplemedi anlamamıştım kısmet sanaymış. bu arada maxpayne3 ve l.a noiride alcam 18 dolara ıstersen onlarıda cekersın sonra.

yine aynı yöntemle 1 ekimde nba 2k14 u alıcam 60 dolar yıne onuda paylaşabiliriz isteyen biriyle
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Onlar var abi çok sağol.

gönderdim us mail ve şifresini,

yalnız unutma o hesabı konsolundan silmeyeceksin, oyunu o hesaptan download et ve o hesaptan kur. kurma işlemi bitince kendi hesabına geç oyna , us hesabına dokunma. zaten sen butun ıslemlerı yapınca degıstırcem sıfresını,

ay basında nba 2k14 için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...