Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 aylık wow subscription ve diablo3 beleş kampanyası

tarçýn

Öne çıkan mesajlar

Normalde 6 aylık fln alınca indirimli oluyodu seneye vurunca baya bi indirim oluyo. Şimdi biz bu 12 aylık tahahhüt verirsek. Normal aylık ücret üzerindenmi ödüyoruz. Öyleyse pek bi esprisi yok zaten Diablo 3 50 dolar kutulu gidip alırım. Hem D3 varken wow a kim vakit ayırcak. Ama tebrik etmek lzm güzel pazarlama çoğu kişi atlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nedense harkes aynı kafa karışıklığı içinde, sanıyorum olayı taktsitli sistemle karıştırıyor insanlar.

D3'ü beleş almak için tek yapacağınız şey WoW'u 12 ay boyunca kesintisiz oynayacağınız sözünü vermek. O kadar, kimse sizden kredi kartına 12 taksit yapalım, yok ay ay öde vs gibi ödeme konulu bir şey istemiyor. 12 ay kesintisiz wow oynamanı istiyor. Bunun için ister tek seferde 12 ay öde, ister 6 aylık öde, ister game kartla öde, nasıl ödersen öde yani.

İyice uç örnek olsun diye şöyle bir senaryo uyduralım mesela, diyelim 2 yıllık (12 adet) wow game kart aldın ve bu kampanya başlamadan 1 ay önce hepsini hesaba gömdün, yani 24 ay başka para ödemeden wow oynamayı garanti etmiş oldun. Bu aşamada kampanyaya dahil olursan senden ayrıca hiçbir şey istemeden direk D3'ü hesaba eklerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni wow exp her zaman olduğu gibi kasımda falan çıkar. Ama wow oynamayan, oynamaktan zevk almayan bir adamın bu kampanyadan yararlanmak için kasması gerçekten anlamsız. Paranıza yazık.

Sonuçta bir tane binek verecek, wow exp için beta key verecek, ee sen zaten wow oynamıyorsun ne yapacan bineği, beta keyi. Salla o sebeple.
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi birşey görmedim, ama onun dışında birçok sitede 1 yıldan uzun süredir var CE preorder. Önceden paranı ödeyip siparişte öne geçmek dışında birşey ifade etmiyor. Ben SC2 preorder yapmıştım, oyun çıkınca elimizde kalmadı diye paramı iade ettiler :(.

Allahtan sonra Türkiyede buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakarım gezegeni.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/300410_10150352641027865_546227864_8052342_1864200760_n.jpg

diabloyu falan iyi güzel hoş, pandaria'ya beta access grant ediyorlar. onun için bile alınır. mount umrumda bile olmadı açıkçası...

Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

Bu 12 aylık ödeme RAF ile oluyormuş gençler, pazar alanındaki topicime beklerim sdf.

ben oguza 12 ay recruit a friend ile açtırdım dün gece.Goldlarıda arkadastan aldım geri ödemesiz kredi misali cepten kuruş çıkmadan diablo 3 üm oldu çok mutluyum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Ödemenin şekli önemli değil. 6 tane kartı şuan hesaba dizmende gerekmiyor. Sadece 1 yıl boyunca ödeyeceğini söylüyorsun o kadar. ödersen hesabın açık kalıyor ödemessen hesabına (D3'e değil tüm hesaba) erişimin kesiliyor, ödeyince açılıyor.

Yani kampanyadan yararlanmak için yapman gereken sadece kampanyaya katılmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...