Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 aylık wow subscription ve diablo3 beleş kampanyası

tarçýn

Öne çıkan mesajlar

ben bunu gaza gelip yaptim ve wow'a geri dondum gecenlerde ama dort gundur falan girmiyorum oyuna. cok enteresan. hic oynayasim da yok yanlis yaptim galiba. neyse beles diablo iyidir. bize kutusuyla oyunu gonderecekler mi acaba yoksa sadece download hakki mi verecekler acaba nedir acaba yanie?
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf transmogrifeknjqbjjqwbhkwejweqwelhedehödöhedehödö için bile oynanır

Ki raid finder'ın acayip tutcağını düşünüyorum ben. Haftasonu evdesin, canın sıkılmış, gir wowa, bir daha muhtemelen görmeyeceğin rastgele heriflerle raidlere ak. Ne trade chat var ne master looter var, alt paradise olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartı önemsiz bir ayrıntı orda, Senden bir ödeme planı sunmanı istiyor o sebeple kredi kartı bilgisi talep ediyor. Ama para falan çekmediği gibi kampanyaya dahil olur olur olmaz ödeme planını değiştirip kredi kartını iptal edebilirsin hesaptan.

Hatta en temizi kampanyaya sanal kredi kartı ile katılmak. Ama işte ödeme aksatmaman lazım, yoksa hesabın kapanırsa, tekrar hesabı açtığında D3'ü silmiş olabilirler. Böyle bir hakları var.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Kredi kartı önemsiz bir ayrıntı orda, Senden bir ödeme planı sunmanı istiyor o sebeple kredi kartı bilgisi talep ediyor. Ama para falan çekmediği gibi kampanyaya dahil olur olur olmaz ödeme planını değiştirip kredi kartını iptal edebilirsin hesaptan.

Hatta en temizi kampanyaya sanal kredi kartı ile katılmak. Ama işte ödeme aksatmaman lazım, yoksa hesabın kapanırsa, tekrar hesabı açtığında D3'ü silmiş olabilirler. Böyle bir hakları var.

oldu hocam :) online oynanan bir oyunda tek akıllı bizdik gibi bişi oluyor sizin dediğiniz :) para hesaplarına yatmadığı an D3 de gider wow da hatta dolandırıcı mısın kardeşim sen diip eldeki emek verdiğin battle.net account unu bile alabilirler..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o yazıdan nasıl bir anlam çıkardın da dolandırıcılık noktasına geldin anlamadım. Ama Blizzard senden 12 aylık para istemiyor, kredi kartına 12 taksit falanda talep etmiyor. Kampanya tamamen taahhüt üstüne kurulu.

Sen parayı düzenli ödedikten sonra kimse "efendim hesabınızda kredi kartını silmişsiniz", "yok bu kredi kartı sanal" , "kredi kartının limiti yok" falan diye birşey yapmaz.

Bu kampanyaya katılırken kabul ettiğiniz sözleşme çok net "sen 1 yıl aralıksız wow oynada nasıl oynarsan oyna" diyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...