Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Var mı oynayan?

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Aktif olarak oynayan var mı? Var ise hangi serverda ve hangi tarafta?

Hazır topic açmışken 1-2 şey daha soriyim; late game bir süre tutuyor mu en azından?
Karakterimin her vurduğunda manyak gibi bağırmasını kapıyabilir miyin? Göremedim ben. Deneme sürümünde sadece 4 server var 4 üde boş. Daha çok server varda ben mi göremiyorum deneme diye?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynamaya çalıştım dün, çok zayıf geldi oyun, bir tane ranger-hunter falan kassam diyorum.

Hem böyle delayli, hem vurduğunu hissetmiyorsun, animasyonlar akıcı değil, karakterler f2p gibi. Ne bileyim çok açmadı. O kadar hype verdiniz yok şüle, yok büle diye hiçbir cacık çıkmadı yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Zevk, renk meselesi. Herkesin beklentisi farklı. Youtube'a yazaydın keşke AION diye, ordada görünüyor karakterlerin görüntüleri, skill efekleri falan, gerek yoktu indirmene hiç.

Perento'dayız iki kişi asmodian. Dreamstalker, Dreamfury. ForeverTurk diye de çok kalabalık görünen bir clan mevcut ama bir iki kişiyle konuştum şahsen ben girmeyi düşünmüyorum. Ağırlık KO, metin, silk road tayfası gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ForeverTurk nedir ya bari ismi güzel olsada uzaktan belki iyilerdir desek.

Bana niye 10 gün bedava gelmiyor kendi accim ile girebilmek istiyorum bende böyle deneme sürümü ile anlaşılmıyor pekbirşey.

Karakterler f2p gibi derken? tip olarak mı class olarak mı?
Bence gayet iyi karakterler oyunda basit ve şirin keyifle casual oynanabilir gibi. Fakat late game önemli işte onu erak ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Catch up with old friends and make some new ones. We've reactivated your account for free! For ten days, players with accounts inactive as of 15 September 2011 (no banned or trial accounts, sorry) can come to the Aion second anniversary events.

Reactivation Starts: 22 September 2011, at 16:00 GMT
Reactivation Ends: 2 October 2011, at 16:00 GMT

Bana gelen mail
Sosyal ağlarda paylaş

Bende spada asmoyum 45 level oldum ve oyun gayet iyi durumda hani tekrarlıyorum başlamayı düşünen varsa şans versin kesinlikle

Dregoth said:

Abi 42k nedir höh? Bu arada spatolos'ta tavsiyelik guild falan var mı, tek başıma oynarken sıkıyor.

nickini yazsana ekleyeyim ben ,tavsiyeliği bilmem de ben bir türk guildindeyim fena değil
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Geçen aylarda yine free olmuştu bir haftalığına denemiştim, bayağı beğenmiştim de Rift varken üyelik aktif etmemiştim. Bugün tekrardan aktif ettim üyeliği.
Spatalos Asmodian tarafındayım. 25 level sorc. kastım fakat bas bekle olduğundan çok sıkıcı geldi. Warrior açtım şimdi gladiator olacağım tahminen.
Amairah veya Rythorn nicklerinden ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...