Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

troy davis'in idamını durduralım kampanyası

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Bu nasıl birşey abi?Bu kadar mı ertelenmiş 3 saate mi eşdeğer gördüler bu kadar insanın itirazını?3 saatte cözüldü mü herşey yani eh.Vicdan diye birşey yok mu bu ölen kişinin ailesinde falan?Bu konusmanin üstüne dava falan geri cekilemiyor mu nedir bu yani sırf birinin üstüne suçun yükünü atıp rahatlamak falan mı bu?Ne kadar uzakda olursa olsun nerede olursa olsun dün o adamın idam edileceği saate kadar rahat edemedim açıkcası.Bekledim ben de idam saatine kadar belki bir umut ertelerler diye.3 saat eh be.Birinin ne zaman öleceğini bilmek çok garip bir duygu.Öldü lan adam yani niye bu kadar üsteledim bilmiyorum ama bir insanın başka bir insanın hayatını son verebilmesi saçmalık.beceremedik lan gitti adam sinirlerim bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Necro said:

Bu nasıl birşey abi?Bu kadar mı ertelenmiş 3 saate mi eşdeğer gördüler bu kadar insanın itirazını?3 saatte cözüldü mü herşey yani eh.Vicdan diye birşey yok mu bu ölen kişinin ailesinde falan?

Abi, hukuken çıkan kararlar genelde popüler destek almadıkları zaman iptal edilmezler. Olay çok büyüse ve ortada bir abukluk olduğu çok bariz olsa reklamını yapmak isteyen bir devlet adamı falan el koyardı duruma. Belki öyle olurdu. Yoksa senin yolladığın protestodan yürütme emri almış adamlara ne yani.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla bilgi edinmeye fırsatım olmadı adamın hikayesi hakkında ama ölüm cezasının prensipte yanlış olduğunun en iyi göstergesi sayılabilir insanların tekrar yargılanması için mücadelesi. o şaibeli davalarda masum olabilme ihtimali telafi edilemeyecek cezaların uygulanmaması için yegane neden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...