Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bedelli gelmis kos paticik

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Bu kanununun yürürlüğe girdiği tarihten önce herhangi bir nedenle haklarında verilen askerliğe elverişli olmadıklarına dair kararlardan dolayı askerlik hizmetinden muaf tutulanlar da 6 ay içinde askerlik şubesine başvurmaları halinde yaş şartı aranmaksızın askerlik hizmetini yerine getirmiş sayılacak.

abi sunu anlayan war mı
askerliğe elverissiz raporun war sa
ne diye gidip 30000 lira veresin ki
a ay askerlik olsa anlıcamda oda yok
gidip 30000 tl yatırıp makbuzunu alıyosun o kadar

Geçici bir sebeptir. Mesela adam doktor raporu almıştır, ya da şişkodur askerliği 1 sene ertelenmiştir falan.

Ha bir de hiçbir sorunu olmadığı halde kaytarmayla kurtaran vekil yakınları çocukları vb var, onlar ileride yalan raporla kaytardı diye ortaya çıkarsa büyük sıkıntı olacak, oysa şimdi parasını vererek legalize etmiş oluyo.

Bunun dışında bir de işte "çürük" olmayı gururuna yediremeyenler var dendiği gibi. Yaptım, bedelli yaptım demek "beni çürük saydılar almadılar" demekten daha "erkekçe" bir kısım insana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bir çok iq testi inanılmaz yalan bildigim herkes 120+ olmalı öyle bir gerçekligi varsa. İnternetten ulaşabildigimiz ücgenin şurası eksik öbüründe diger tarafı sonuncuda neresi aaa falan salaklıkları dogru iq testi degildir kaliteli bi tane bulup ondan yaptırırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Yasa çıktı yazmış hürriyet.

Nedir şimdi durum önceden başvuranlarda gidiyor mu 21 gün.

Bunların ben var ya yapacakları açıklamaları ta ....

Bu kadar boş boğaz bir hükümet yok..

/edit okudum ettim önceden başvuranlar yeni kanundan faydalanıyor 21 gün kalkmış resmi olarak.Ücret eski ücret.Dövizli askerliği yetiştirenlere hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...